STRONA ZESPOŁU PLACÓWEK EDUKACYJNO-WYCHOWAWCZYCH
Nawigacja
Strona Główna
Oferta placówki
Gdzie jesteśmy
Otoczenie i lokalizacja
Przedszkole Specjalne
Szkoła Podstawowa Specjalna
Gimnazjum
Liceum Ogólnokształcące
Szkoła Przysposabiająca do Pracy
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Pomoc psychologiczno-pedagogiczna
Oferta zajęć pozalekcyjnych
Oddział Przyszpitalny
Grupy Rewalidacyjno-Wychowawcze
Internat-grupy wychowawcze
SPORT
Sekcja Olimpiad Specjalnych ,,OLIMP"
Drużyna ZHP-,,Nieprzetartego Szlaku"
Biblioteka szkolna
Koła zainteresowań
Nauka języków obcych
GALERIA
Pobieranie
Kontakt
Szukaj
PRZETARGI
Ośrodek Egzaminacyjny
REGULAMIN REKRUTACJI
regulamin.
Stowarzyszenie- Jesteśmy
WF z Klasą
/
Prezentacja ZPEW
Prezentacja ZPEW.
Pracownia Ceramiki
/
Shuttle Time
Kalendarz roku szkolnego
Projekt UE
Projekty UE.
Fan Page ZPEW
/
PODANIE
Podanie.
ZHP Nieprzetarty Szlak
NS.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Mistrzostwo Polski w Tenisie Stołowym
W dniach 12- 13 kwietnia 2013r. w Ciechanowie odbył się - XX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO „ SPRAWNI RAZEM” – CIECHANÓW 2013. Uczestniczyli w nim uczniowie Zespołu Placówek Edukacyjno Wychowawczych -Aneta Latkowska z klasy I Zasadniczej Szkoły Zawodowej oraz Dominik Czarnota uczeń III klasy Zasadniczej Szkoły Zawodowej.
- I miejsce w kategorii mężczyzn zdobył Dominik Czarnota, jest to jak na razie największe osiągnięcie sportowe w historii szkoły.
- IX miejsce w kategorii kobiet zdobyła Aneta Latkowska.
Aneta oraz Dominik tenisem stołowym zajmują się amatorsko i trenują tę dyscyplinę sportu pod kierunkiem nauczycieli wychowania fizycznego Mariusz Krzysztoszka i Cezarego Relidzyńskiego. Do tej pory zdobywali czołowe miejsca na mistrzostwach wojewódzkich.

jery07 dnia kwiecień 16 2013 13:31:53 · Drukuj
12 Kwietnia2013-Suchedniowska Wiosna Teatralna
12 kwietnia 2013 r.w Suchedniowskim Ośrodku Kultury „Kuźnica” odbyła się XV Suchedniowska Wiosna Teatralna „MASKArada z wierszem”. Członkowie Koła Teatralnego działającego w ZPEW zaprezentowali inscenizację teatralną pt. „Romeo i Julia”, przygotowaną pod kierunkiem Katarzyny Banaszczyk i Agnieszki Cywińskiej. Gratulujemy młodym aktorom.Zapraszamy do galerii.

jery07 dnia kwiecień 12 2013 16:12:42 · Drukuj
Dzień Otwarty Szkoły

Dyrekcja Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Skarżysku-Kamiennej ul. Szkolna 15 serdecznie zaprasza na Dzień Otwarty Szkoły, który odbędzie się w dniu 17 kwietnia 2013 roku w godz. od 15.00 do 18.00.
Swoje zaproszenie w szczególności kierujemy do rodziców i ich dzieci z trudnościami edukacyjnymi, a także niepełnosprawnością intelektualną i ruchową, niedostosowaniem społecznym, niepełnosprawnościami sprzężonymi.
Nasza oferta obejmuje kształcenie na wszystkich poziomach nauczania ( przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum ogólnokształcące, zasadnicza szkoła zawodowa, szkoła przysposabiająca do pracy).

Zapraszamy Państwa na godzinę 15.00. W tym czasie proponujemy:
- Spotkania z nauczycielami, instruktorami zawodu, dyrekcją.
- Zwiedzania placówki (w tym specjalistycznych pracowni nauki zawodu, gabinetów specjalistycznych).
- Spotkania ze specjalistami: logopedami, pedagogami, psychologiem, rehabilitantami, nauczycielami rewalidacji.

ZAPRASZAMY !!!

jery07 dnia kwiecień 11 2013 11:57:14 Czytaj więcej · 447 Czytań · Drukuj
Sprawdzian szóstoklasistów
4 kwietnia uczniowie naszej szkoły podstawowej pisali sprawdzian po klasie szóstej przygotowany przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.Sprawdzian rozpoczął się punktualnie o godzinie 9. Jest to zbiór zadań z matematyki, przyrody, historii i języka polskiego .
W zestawie znajdowały się zarówno pytania zamknięte, jak i otwarte. Uczniowie klas szóstych mieli również za zadanie napisać dłuższą wypowiedź na podany temat.

jery07 dnia kwiecień 04 2013 19:41:03 Czytaj więcej · 468 Czytań · Drukuj
Wesołych Świąt Wielkanocnych

jery07 dnia marzec 27 2013 18:29:03 · Drukuj
Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych 2013
W dniu 22 marca 2013 odbyła się w Gimnazjum w Wąchocku Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych w której Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych przedstawił swoją ofertę edukacyjną .Prezentowana była propozycja dotycząca szkół ponadgimnazjalnych realizowana w naszej placówce . ,,Wiosenne"stoisko szkoły cieszyło się dużym powodzeniem a wypieki naszych cukierników i kucharzy bardzo smakowały wszystkim odwiedzającym stoisko . Placówkę prezentowali nauczyciele : Monika Piątek,Izabela Sieczka,Katarzyna Wnuk, Jerzy Dobaj.

jery07 dnia marzec 22 2013 20:38:15 · Drukuj
Konkurs matematyczny SUPER GŁOWA 2013
W marcu 2013 roku odbyła się XIII EDYCJA konkursu matematycznego „Super Głowa”, który był skierowany do uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum i klas ponadgimnazjalnych z Zespołu Placówek Edukacyjno -Wychowawczych. Konkurs przebiegał w kategorii klas szkoły podstawowej, gimnazjum i osobno ponadgimnazjalnych w dwóch etapach: klasowy i szkolny. Organizatorzy konkursu matematycznego oczekują, że konkurs przyczyni się do: • rozbudzenia i pogłębienia zainteresowań naukowych wśród uczniów z matematyki, • podkreślenia znaczenia pracy zespołowej w osiąganiu sukcesu jednostki i pobudzenia zainteresowań uczniów, • propagowanie idei wspierania uzdolnień. Konkurs matematyczny służy również weryfikacji efektów pracy z uczniami, rozbudzeniu zainteresowania matematyką, odkrywaniu talentów, pobudzaniu młodzieży do podnoszenia swojej wiedzy i umiejętności czy, wreszcie, stanowi pewnego rodzaju uatrakcyjnienie szkolnej pracy.
Organizatorami konkursu były panie Anna Pietras i Beata Witkowska. LISTA LAUREATÓW

jery07 dnia marzec 21 2013 11:48:40 · Drukuj
8 marca w naszej szkole
8 marca 2013r. uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej i Szkoły Przysposabiającej do Pracy (w tym członkowie Szkolnego Koła „Caritas”) Zespołu Placówek Edukacyjno – Wychowawczych w Skarżysku – Kamiennej nie zapomnieli o swoich paniach i koleżankach. Z tej okazji przygotowali akademię pt. „Od Ewy do teraźniejszości" która miała na celu przypomnienie, z jaką troską i czułością traktowano kobiety w różnych epokach historycznych. W uroczystości tej uczestniczyło liczne grono zaproszonych emerytów z naszej placówki. Po zakończonym występie pani dyrektor Dorota Nowak – Małek zaprosiła przybyłych gości na kawę i słodki poczęstunek.

Powyższe przedsięwzięcie przygotowano pod kierunkiem: Joanny Skorupy, Anny Kornet, Marty Gawrońskiej, Doroty Prokop i Zbigniewa Talera.

jery07 dnia marzec 21 2013 08:49:45 · Drukuj
Strona 41 z 41 << < 38 39 40 41
REKRUTACJA
/
Punkt konsultacyjny
Pogoda Skarżysko-Kam.
NS.
REKLAMA ZPEW
/
Przetłumacz stronę

Szkolne Koło PCK
/
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

jery07
07/06/2013 18:56
Informacje dotyczące aktualnych wydarzeń związanych z ZPEW proszę przesyłać na adres jery07@wp.pl

Copyright ZPEW 2012