STRONA ZESPOŁU PLACÓWEK EDUKACYJNO-WYCHOWAWCZYCH
Nawigacja
Strona Główna
Oferta placówki
Gdzie jesteśmy
Otoczenie i lokalizacja
Przedszkole Specjalne
Szkoła Podstawowa Specjalna
Gimnazjum
Liceum Ogólnokształcące
Szkoła Przysposabiająca do Pracy
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Pomoc psychologiczno-pedagogiczna
Oferta zajęć pozalekcyjnych
Oddział Przyszpitalny
Grupy Rewalidacyjno-Wychowawcze
Internat-grupy wychowawcze
SPORT
Sekcja Olimpiad Specjalnych ,,OLIMP"
Drużyna ZHP-,,Nieprzetartego Szlaku"
Biblioteka szkolna
Koła zainteresowań
Nauka języków obcych
GALERIA
Pobieranie
Kontakt
Szukaj
PRZETARGI
Ośrodek Egzaminacyjny
REGULAMIN REKRUTACJI
regulamin.
Stowarzyszenie- Jesteśmy
WF z Klasą
/
Prezentacja ZPEW
Prezentacja ZPEW.
Pracownia Ceramiki
/
Shuttle Time
Kalendarz roku szkolnego
Projekt UE
Projekty UE.
Fan Page ZPEW
/
PODANIE
Podanie.
ZHP Nieprzetarty Szlak
NS.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
,,PACHNĄCE OBRAZY"
Pachnące obrazy - plastyczne poszukiwania koloru natury.
Uczniowie klasy 2,3 gim oraz klasy 5 oraz 4i7 spu na zajęciach z plastyki tworzyli obrazki i prace ,wykorzystując majowe kwiaty i liście drzew, które zamknęli w foliach i na kartkach papieru, by w ten sposób zatrzymać zapach majowego słońca.Powstały ciekawe obrazki natury ,które nie tylko cieszyły oko uczniów ale tez pobudzały zmysły swymi majowymi zapachami.Swoje prace uczniowie zadedykowali swoim mamom bo już myślą o zbliżającym się Dniu Matki. Oto krótka fotorelacja.

jery07 dnia maj 18 2018 20:11:07 · Drukuj
UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTA KONSTYTUCJI 3 MAJA ORAZ PODSUMOWANIE KONKURSÓW
27 kwietnia w Zespole Placówek Edukacyjno-Wychowawczych odbyła się Uroczysta Akademia z Okazji Święta Konstytucji 3 Maja .Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru placówki oraz odśpiewaniem hymnu państwowego. Przed rozpoczęciem uroczystości dyrektor placówki Marcin Kruk w krótkim przemówieniu przybliżył uczniom genezę obchodów 3 – majowego święta. Dzieci pod opieką nauczycieli zaprezentowały ciekawy program artystyczny przedstawiający historię uchwalenia konstytucji. Uczniowie recytowali wiersze i śpiewali pieśni o tematyce patriotycznej.
Następnym punktem uroczystości było wręczenie nagrody laureatom i uczestnikom konkursu plastycznego „ Nie daj się używkom”, który był uwieńczeniem programu realizowanego przez Zespół Placówek Edukacyjno- Wychowawczych we współpracy z Komendą Powiatową Policji w Skarżysku- Kamiennej. W ramach działań podkomisarz Anna Sławińska spotkała się z uczniami oraz pedagogami , przekazując najważniejsze informacje na temat przyczyn i skutków zażywania środków uzależniających oraz odpowiedzialności karnej nieletnich. Następnie w wybranych klasach przeprowadzono dodatkowe zajęcia profilaktyczne . W konkursie plastycznym wzięło udział ponad 40 uczniów, którzy stworzyli bardzo ciekawe prace . Na koniec dyrektor ZPEW pan Marcin Kruk wręczył podkomisarz Annie Sławińskiej specjalne podziękowanie za wkład w realizację działań profilaktycznych na terenie Placówki. Koordynatorem programu „Nie daj się używkom” na terenie ZPEW była pani Anna Klimczak- Ciura.jery07 dnia kwiecień 30 2018 09:14:22 · Drukuj
GŁOSUJEMY NA ,,PRZEDSZKOLAKI ROKU 2018"-POWIAT SKARŻYSKI
NASZE ,,KUBUSIOWE PRZEDSZKOLE" BIERZE UDZIAŁ W KONKURSIE ECHA DNIA-PRZEDSZKOLAKI ROKU 2018-POWIAT SKARŻYSKI


jery07 dnia kwiecień 25 2018 16:00:54 · Drukuj
,,THE VOICE OF RAP" II EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU.
W dniu 25.04 uczeń klasy II Gimnazjum Norbert Sorbian zdobył wyróżnienie w II edycji konkursu ,,The Voice of Rap" pod kierunkiem p.Rafała Szymańskiego.Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorem Konkursu był Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach, Instytut Pedagogiki i Psychologii oraz Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Zawichoście. Partnerami wydarzenia są:
III Liceum Ogólnokształcące z oddziałami integracyjnymi im. Cypriana Kamila Norwida w Kielcach,
Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Skarżysku Kamiennej oraz Regionalne Centrum Naukowo – Technologiczne w Podzamczu Chęcińskim. Patronat medialny – Radio Kielce, Studenckie Radio Fraszka.

Celem konkursu jest inspirowanie młodzieży ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi do aktywności twórczej, rozwijanie indywidualnych zainteresowań wychowanków, prezentacja dorobku i promocja młodych twórców, propagowanie kultury muzycznej wśród młodzieży, jako alternatywnego i konstruktywnego sposobu spędzania czasu wolnego a także wymiana doświadczeń/ dobrych praktyk wychowawczych między placówkami.


jery07 dnia kwiecień 25 2018 15:57:09 · Drukuj
SPOTKANIE PROFILAKTYCZNE
W dniu 17 kwietnia 2018 roku odbyło się spotkanie z funkcjonariuszką Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku- Kamiennej panią Anną Sławińską, będące elementem programu profilaktycznego organizowanego na terenie Zespołu Placówek Edukacyjno- Wychowawczych w Skarżysku- Kamiennej „Nie daj się używkom”. Program zostanie zakończony konkursem plastycznym, którego rozstrzygnięcie odbędzie się 27 kwietnia 2018 roku. Uczestnikami spotkania byli uczniowie szkoły podstawowej, gimnazjum, klas przysposabiających do pracy oraz zasadniczej szkoły zawodowej / szkoły branżowej. Pani Anna Sławińska przekazała naszym uczniom informacje na temat przyczyn oraz skutków zażywania środków uzależniających. Koordynatorem programu organizowanego w ZPEW jest pani Anna Klimczak- Ciura.
jery07 dnia kwiecień 25 2018 15:30:49 · Drukuj
INDYWIDUALNA DIAGNOZA POTRZEB ZASADNICZEJ SZKOŁY ZAWODOWEJ W ZPEW

jery07 dnia kwiecień 23 2018 17:18:45 · Drukuj
URODZINY KINGI W PRZEDSZKOLU
Urodziny w naszym przedszkolu to jedyna w swoim rodzaju wyprawa w świat przygody, która na długo pozostaje w pamięci dzieci, a w szczególności jubilata. To bardzo ważne wydarzenie pełne niespodzianek i niezapomnianych przeżyć. W piątek 06 kwietnia urodziny obchodziła Kinga. Wszyscy zaśpiewali głośne „Sto lat” i złożyli solenizantce życzenia urodzinowe. Później nadszedł czas na zabawę. Odbyły się zabawy z chustą animacyjną oraz zabawy taneczne. Przedszkolaki namalowały również dla Kingi laurki. Z pewnością atrakcją był piękny tort , który specjalnie na tę uroczystość przygotowała mama Kingi. Życzymy Kindze wszystkiego najlepszego!
jery07 dnia kwiecień 09 2018 20:34:37 · Drukuj
POWITANIE WIOSNY W ZPEW
27 marca 2018 roku uczniowie i nauczyciele powitali Wiosnę. Podczas akademii odbył się pokaz mody prezentujący na wesoło stroje sportowe, estradowe, codzienne i dla odważnych. Wśród prezenterów byli również vicedyrektorzy i nauczyciele. Cała społeczność szkolna włączyła się do wspaniałej zabawy. Organizatorzy Iza Bodo, Agnieszka Cieloch, Katarzyna Wnuk. Jerzy Dobajjery07 dnia kwiecień 09 2018 20:18:55 · Drukuj
ŻYCZENIA WIELKANOCNE

jery07 dnia marzec 29 2018 16:53:14 · Drukuj
WIELKANOCNY KONKURS PLASTYCZNY
W naszej szkole odbył się Wielkanocny konkurs plastyczny, w którym uczniowie przygotowali swoje różnorodne prace plastyczne i dekoracyjne. Oprócz kur, kogutów, zajączków i ozdobnych jajek przygotowali również wielkanocne mazurki. Wszystkie prace zostały nagrodzone i wyróżnione przez panią wicedyrektor Małgorzatę Czajkowską oraz organizatorów konkursu. Sponsorami nagród oprócz pani Agnieszki Gębskiej, pani Moniki Szkurłat-Michnowskiej, pani Anny Pietras i pani Grażyny Biedy, była również pani Janina Gołacka, która ofiarowała już po raz kolejny nagrody rzeczowe dla naszych uczniów.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za piękne prace, które wprowadziły nas w nastrój zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Oto krótka fotorelacja pięknych prac naszych uczniów.


jery07 dnia marzec 29 2018 16:47:58 · Drukuj
WYCIECZKA UCZNIÓW ZPEW DO WARSZAWY
W dniu 20 marca 2018 roku uczniowie klas IV, V, VI, i VII SP naszej szkoły wraz z wychowawcami: panią Katarzyną Stępniak, panią Patrycja Wójcik i panem Adamem Wikło wzięli udział w wyjeździe do Warszawy.
Głównym celem wycieczki było zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik, oraz zajęcia sportowe w Parku Trampolin - Hangar 646.
Nasza przygodę w Warszawie rozpoczęliśmy w Hangarze, gdzie wzięliśmy udział w zajęciach. Zajęcia w hangarze to połączenie rekreacji ze sportem. Pod czujnym okiem trenera dzieci miały możliwość zabawy z podstawowymi elementami akrobatyki na trampolinach. Po wyczerpującym treningu odwiedziliśmy restaurację McDonald's
Kolejnym punktem naszej wycieczki było zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik. Jest to interaktywna wystawa, na której znajduje się około 340 eksponatów w sześciu galeriach tematycznych. Zwiedzając przez 3 godziny obiekt , mogliśmy nie tylko oglądać, ale również przeprowadzać eksperymenty na poszczególnych stanowiskach. Dzięki temu dotychczas skomplikowane dla nas prawa przyrody stały się bardziej zrozumiałe i jasne. Przekonaliśmy się, że nauka to wciągająca i fascynująca przygoda.


jery07 dnia marzec 29 2018 15:53:07 · Drukuj
Strona 4 z 46 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
REKRUTACJA
/
RODO
/
Punkt konsultacyjny
Pogoda Skarżysko-Kam.
NS.
POWIĘKSZ
REKLAMA ZPEW
/
DOKUMENTY 2017
Podanie.
Przetłumacz stronę

PROJEKT 2018
Projekt.
Szkolne Koło PCK
/
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

jery07
07/06/2013 18:56
Informacje dotyczące aktualnych wydarzeń związanych z ZPEW proszę przesyłać na adres jery07@wp.pl

Copyright ZPEW 2012