STRONA ZESPOŁU PLACÓWEK EDUKACYJNO-WYCHOWAWCZYCH
Nawigacja
Strona Główna
Oferta placówki
Gdzie jesteśmy
Otoczenie i lokalizacja
Przedszkole Specjalne
Szkoła Podstawowa Specjalna
Gimnazjum
Liceum Ogólnokształcące
Szkoła Przysposabiająca do Pracy
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Pomoc psychologiczno-pedagogiczna
Oferta zajęć pozalekcyjnych
Oddział Przyszpitalny
Grupy Rewalidacyjno-Wychowawcze
Internat-grupy wychowawcze
SPORT
Sekcja Olimpiad Specjalnych ,,OLIMP"
Drużyna ZHP-,,Nieprzetartego Szlaku"
Biblioteka szkolna
Koła zainteresowań
Nauka języków obcych
GALERIA
Pobieranie
Kontakt
Szukaj
PRZETARGI
Ośrodek Egzaminacyjny
Fan Page ZPEW
/
REGULAMIN REKRUTACJI
regulamin.
PODANIE
Podanie.
Laptop dla ucznia
Kalendarz roku szkolnego
Pracownia Ceramiki
/
ZHP Nieprzetarty Szlak
NS.
WF z Klasą
/
Prezentacja ZPEW
Prezentacja ZPEW.
Projekt UE
Projekty UE.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
ZESPÓŁ PLACÓWEK EDUKACYJNO-WYCHOWAWCZYCH

jery07 dnia styczeń 20 2020 18:54:12 · Drukuj
Informacja MEN

jery07 dnia wrzesień 04 2020 21:29:52 · Drukuj
WAKACJE 2020

jery07 dnia czerwiec 27 2020 10:04:46 · Drukuj
WSPARCIE DLA ZPEW Z PCK
W dniu dzisiejszym Pani Barbara Lipnicka w imieniu PCK przekazała pakiety Always w ramach Akcja Donacja, dla naszych uczennic. Dziękujemy PCK za pamięć, wsparcie i pomoc.jery07 dnia czerwiec 27 2020 10:00:51 Czytaj więcej · 62 Czytań · Drukuj
KLAUZULA INFORMACYJNA RODO PRZY ZDALNYM NAUCZANIU

jery07 dnia kwiecień 14 2020 15:51:50 · Drukuj
Wsparcie dla ucznia przy zdalnym nauczaniu
Z powodu epidemii szkoły zostały zamknięte, a nauczanie odbywało się w formie zdalnej. Jednak nie wszyscy uczniowie mieli dostęp do komputerów. Aby każdy miał równy dostęp do nauki on-line w czasie, kiedy zajęcia były zawieszone, a nauka odbywała się w domu konieczny był odpowiedni sprzęt.
Dzięki wsparciu Powiatu skarżyskiego nasz uczeń Ksawery otrzymał na czas zdalnej nauki laptopa.
Pomoc powiatu obejmowała wypożyczenie laptopa na czas epidemii tym uczniom, którzy mieli problem z organizacją zdalnego nauczani, którzy nie posiadali własnego sprzętu w domu albo mają liczne rodzeństwo i jeden komputer w gospodarstwie był niewystarczający.
Po zakończeniu zdalnej nauki, sprzęt w dalszym ciągu będzie służył wszystkim dzieciom uczącym się w placówce.
Zakup sfinansowany w ramach realizacji projektu pn,,Zdalna Szkoła-wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego "współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020
jery07 dnia marzec 18 2020 11:11:45 · Drukuj
WSPARCIE TURNUSU REHABILITACYJNEGO UCZNIÓW ZPEW

jery07 dnia marzec 07 2020 12:38:47 · Drukuj
ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA KOBIET

jery07 dnia marzec 07 2020 12:36:38 · Drukuj
WIZYTA SZKOLENIOWA PRZEDSTAWICIELA OSP MROCZKÓW -PIERWSZA POMOC PRZEDMEDYCZNA
Dnia 6 marca nasza placówka, na zaproszenie opiekuna SK PCK - Moniki Supernat, gościła druha OSP Mroczków , p. Piotra Dobrowolskiego. W trakcie spotkania przedstawiciel straży przybliżył młodzieży, na czym polega praca strażaka i przekazał cenne wskazówki, jak zachować się gdy mamy do czynienia z osobą wymagającą udzielenia pierwszej pomocy przedmedycznej. Młodzież utrwaliła numery alarmowe i dowiedziała się w jakich okolicznościach należy wezwać służby ratownicze. Podczas pokazu udzielania pierwszej pomocy uczniowie zostali zapoznani z podstawowymi czynnościami w zakresie pomocy przedlekarskiej – oceną sytuacji i zabezpieczenia miejsca wypadku; - oceną poszkodowanego i kontrolą czynności życiowych, wezwaniem pomocy, podstawami podtrzymania życia do czasu przybycia lekarza lub karetki. Uczniowie mogli też poćwiczyć swe umiejętności na fantomie, pod okiem wykwalifikowanej osoby.


jery07 dnia marzec 07 2020 12:32:12 · Drukuj
III SPOTKANIA Z EDUKACJĄ W ZPEW
W dniu 29 lutego w Zespole Placówek Edukacyjno-Wychowawczych odbyły się III Spotkania z Edukacją. Organizatorami spotkania byli: Wydawnictwo WiR, Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych, Polski Związek Logopedów-Oddział Świętokrzyski.
Uczestniczyło w nich 160 osób-nauczycieli, logopedów i rodziców. Zajęcia odbywały się w sześciu grupach tematycznych. Dotyczyły problematyki: autyzmu, zespołu Aspergera, zaburzeń rozwoju ruchowego, problemów artykulacyjnych dzieci, kształtowania zachowań społecznych u dzieci z zaburzeniami w rozwoju. Zajęcia prowadziły: dr Marzena Błasiak Tytuła, mgr Małgorzata Kuśnierz pracownicy naukowi Katedry Logopedii i Zaburzeń Rozwoju Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowieoraz mgr Bogna Mikołajczak - fizjoterapeuta, pedagog specjalny z Poznania. W czasie szkolenia można było zapoznać się z ofertą wydawnictwa WiR, zakupić książki i pomoce, oraz skosztować ciast przygotowanych przez uczniów naszej szkoły.


jery07 dnia marzec 07 2020 12:23:51 · Drukuj
DNI BEZPIECZNEGO INTERNETU W ZPEW
W dniach 17-21 lutego 2020r. obchodziliśmy w ZPEW Tydzień Bezpiecznego Internetu. Działania profilaktyczne podejmujemy przez cały rok, ale szczególnie zintensyfikowane są one w lutym, kiedy to obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu.
W ramach tego przedsięwzięcia podjęliśmy szereg działań, mających na celu przypomnienie uczniom istotnych kwestii dotyczących bezpieczeństwa w Sieci oraz zagrożeń jakie niesie niewłaściwe korzystanie z zasobów sieciowych. W ramach zajęć informatyki przeprowadzone zostały zajęcia o tematyce dotyczącej cyberbezpieczeństwa. Wychowawcy wszystkich klas podczas godzin wychowawczych przeprowadzili pogadanki o tematyce dotyczącej aktywności uczniów na portalach społecznościowych oraz zagrożeń związanych z zamieszczaniem na profilach informacji oraz zdjęć, a także anonimowości w Sieci.
DBI to święto obchodzone na całym świecie od 2004 roku. Tegoroczne hasło przewodnie obchodów: „Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!”ma zachęcić użytkowników do aktywnego uczestnictwa we współtworzeniu twórczego i bezpiecznego środowiska online, angażowania się w promowanie pozytywnych zastosowań Internetu, promocję tolerancji oraz tworzenie kultury zrozumienia. Organizatorem wydarzenia w Polsce jest Polskie Centrum Programu Safer Internet. Patronatem honorowym akcję objęło: Ministerstwo Cyfryzacji, Ministerstwo Edukacji Narodowej, Rzecznik Praw Obywatelskich oraz Komenda Główna Policji.
Podsumowaniem podjętych działań było spotkanie z uczniami, podczas którego raz jeszcze została podjęta tematyka hejtu, braku anonimowości w sieci, przekazano zasady bezpiecznego korzystania z Internetu oraz zasady antyhejtowe. Uczniowie aktywnie włączyli się w dyskusję, opowiadając o własnych doświadczeniach. Inicjatorem spotkania był Samorząd Uczniowski we współpracy z nauczycielem informatyki p. J. Dobajem oraz p. psycholog P. Wójcik.jery07 dnia marzec 07 2020 12:15:07 · Drukuj
Strona 1 z 58 1 2 3 4 > >>
REKRUTACJA
/
RODO
/
PROJEKT 2019
Projekt.
Punkt konsultacyjny
Pogoda Skarżysko-Kam.
NS.
POWIĘKSZ
REKLAMA ZPEW
/
DOKUMENTY 2017
Podanie.
Przetłumacz stronę

PROJEKT 2018
Projekt.
Szkolne Koło PCK
/
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

jery07
07/06/2013 18:56
Informacje dotyczące aktualnych wydarzeń związanych z ZPEW proszę przesyłać na adres jery07@wp.pl

Copyright ZPEW 2012