UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018 /2019
Dodane przez jery07 dnia Czerwiec 22 2019 13:43:55
Dziś oficjalnie przygoda ze szkołą w roku szkolnym 2018/2019 dobiegła końca. Nadszedł najbardziej wyczekiwany dzień roku szkolnego - zapowiadający dwumiesięczne wakacje. Uroczyste zakończenie roku w Zespole Placówek Edukacyjno – Wychowawczych w Skarżysku - Kamiennej, na placu szkolnym, zgromadziło całą społeczność szkolną.
Nadszedł długo wyczekiwany moment dla wszystkich uczniów. Dzisiaj oficjalnie zakończył się kolejny rok szkolny. Dla niektórych był on trudny, dla innych pełen wyzwań i sukcesów, nowych doświadczeń. Po raz ostatni w tym roku szkolnym dyrekcja, nauczyciele i uczniowie spotykali się w pełnym składzie, aby uroczyście zakończyć miniony rok oraz nagrodzić tych uczniów, którzy przez dziesięć miesięcy ciężkiej pracy zasłużyli na wyróżnienie.
Na początku głos zabrał dyrektor Zespołu Placówek Edukacyjno – Wychowawczych pan Marcin Kruk. Życzył uczniom, ich rodzicom, nauczycielom oraz pracownikom radosnych, pełnych przygód, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji.
Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2018/2019 uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania. Na forum klasy otrzymali z rąk wychowawców świadectwa.