ZPEW
Adres: ul. Szkolna 15, 26-110 Skarżysko-Kamienna
Powiększ tekst: + -

DZIEŃ PAPIESKI W ZPEW

Data publikacji: 2018-10-26 15:24:25
24 października 2018 roku społeczność naszej szkoły uczciła pamięć wielkiego człowieka, Polaka - Ojca Świętego Jana Pawła II. Członkowie Szkolnego Koła Caritas „Jesteśmy razem” pod kierunkiem opiekunów przygotowali uroczysty apel poświęcony Jego Osobie. Refleksji o Ojcu Świętym towarzyszyły wiersze, piosenki oraz słowa samego Świętego wsparte o prezentację multimedialną ukazującą obrazy z Jego życia i posługi papieskiej. Całość spektaklu dopełniła bogata scenografia zawierająca portrety Jana Pawła II, cytaty z Jego nauczania, makietę Watykanu, flagi papieskie i narodowe oraz herb papieża. Słowa uznania kierujemy pod adresem wszystkich uczniów, którzy przygotowali apel i pięknie zaprezentowali się na szkolnej scenie. Cieszymy się, że nasz szkolny Dzień Papieski mogliśmy przeżywać w obecności rodziców naszych uczniów oraz księdza dr Romana Kotlimowskiego proboszcza parafii Św. Józefa. Po apelu głos zabrał p. Dyrektor Marcin Kruk, który podzielił się osobistą refleksją o Ojcu Świętym, podziękował uczniom i opiekunom za przygotowanie apelu i poprosił o zabranie głosu przez naszego gościa Księdza Romana. Jesteśmy wdzięczni Księdzu Romanowi za skierowane do nas słowo, wspólną modlitwę i udzielenie błogosławieństwa. Apel został przygotowany pod kierunkiem nauczycieli: p. M. Gawrońskiej, p. M. Kotwicy, J. Skorupy, p. J. Stępień, M. Wroniewskiej i p. Z. Talera. Uczniowie biorący udział w przedstawieniu: D. Barnowska, M. Góral- kl. 3ZSZ, C. Śledź, M. Fraszczyk kl. 1 ZSZ, M. Główczyńska kl.2 ZSZ, J.

Informacje

0000-00-00 00:00:00

NIEZŁOMNI NA SZLAKACH GREAN VELO

Aktualności

 

Kampania społeczna wspierająca rozwój społeczności lokalnej w ramach działania SCWEW Skarżysko – Kamienna

0000-00-00 00:00:00

Kampania społeczna wspierająca rozwój społeczności lokalnej w ramach działania SCWEW Skarżysko – Kamienna

Aktualności

,,Kampania społeczna wspierająca rozwój społeczności lokalnej” w ramach działania SCWEW Skarżysko – Kamienna 1 czerwca 2022 roku we współpracy z Zespołem Placówek Edukacyjno – Wychowawczych,...

XIII Festiwal Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi „Bawmy się razem”

0000-00-00 00:00:00

XIII Festiwal Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi „Bawmy się razem”

Aktualności

19 maja 2022 roku w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku – Kamiennej odbył się XIII Festiwal Twórczości Artystycznej ,,Bawmy się Razem” zorganizowany przez Zespół Placówek Edukacyjno – Wychowawczy...

Archiwum

0000-00-00 00:00:00

PROJEKT ,,NIEZŁOMNI W KORONIE GÓR"

Aktualności - archiwum

0000-00-00 00:00:00

ZPEW-SPOT

Aktualności - archiwum

0000-00-00 00:00:00

ZAPRASZAMY DO ZPEW !

Aktualności - archiwum