ZPEW
Adres: ul. Szkolna 15, 26-110 Skarżysko-Kamienna
Powiększ tekst: + -

KONKURS ,,SKARŻYSKO-KAMIENNA -MOJE MIASTO".

Data publikacji: 2018-06-17 11:08:38
Dnia 11.06.2018r. z okazji Dni Skarżyska-Kamiennej w grupach wychowawczych i bursie szkolnej odbył się konkurs na temat " Skarżysko-Kamienna-Moje miasto". Konkurs składał się z kilku etapów : I etap: część konkursowa, gdzie drużyny z grup wychowawczych i bursy szkolnej odpowiadały na wylosowane pytania. W skład drużyny z bursy wchodzili: Ola Haba, Kamil Gubiec i Jakub Raczyński. Grupy wychowawcze reprezentowały: Daria Barnowska, Angelika Gniwek i Marysia Góral. II etap: to podsumowanie konkursu plastycznego " Skarżysko-Kamienna-Moje miasto". Dominika Dudziec, Marysia Góral i Kuba Szymański otrzymali nagrody za wykonane prace. III etap-skierowany był do wychowanków , którzy obserwowali konkurs.Karol Laskowski i Stasio Domański opowiadali oni o miejscach , które znają i zwiedzili w województwie świętokrzyskim. Nad całością konkursu czuwało jury w składzie Pani Ewa Kruk i Marzena Pela wysoko oceniając nasze drużyny. Celem organizatora konkursu było przybliżenie piękna naszego miasta,jego historii, a także sprawnego poruszania się mieście. Organizator konkursu Maria Maknia.

Informacje

0000-00-00 00:00:00

Ekopracownia - Zielone Serce Szkoły

Aktualności

 Bądź eko – segreguj odpady– zajęcia ekologiczne w Zespole Placówek Edukacyjno – Wychowawczych w Skarżysku – Kamiennej       24 stycznia 2024 roku odbyły się kolejne...

,,Inkluzja – edukacja przyszłości”

0000-00-00 00:00:00

,,Inkluzja – edukacja przyszłości”

Aktualności

 KARTA ZGŁOSZENIA   

NIEZŁOMNI NA SZLAKACH GREAN VELO

0000-00-00 00:00:00

NIEZŁOMNI NA SZLAKACH GREAN VELO

Aktualności