STRONA ZESPOŁU PLACÓWEK EDUKACYJNO-WYCHOWAWCZYCH
Nawigacja
Strona Główna
Oferta placówki
Gdzie jesteśmy
Otoczenie i lokalizacja
Przedszkole Specjalne
Szkoła Podstawowa Specjalna
Gimnazjum
Liceum Ogólnokształcące
Szkoła Przysposabiająca do Pracy
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Pomoc psychologiczno-pedagogiczna
Oferta zajęć pozalekcyjnych
Oddział Przyszpitalny
Grupy Rewalidacyjno-Wychowawcze
Internat-grupy wychowawcze
SPORT
Sekcja Olimpiad Specjalnych ,,OLIMP"
Drużyna ZHP-,,Nieprzetartego Szlaku"
Biblioteka szkolna
Koła zainteresowań
Nauka języków obcych
GALERIA
Pobieranie
Kontakt
Szukaj
PRZETARGI
Ośrodek Egzaminacyjny
REGULAMIN REKRUTACJI
regulamin.
Stowarzyszenie- Jesteśmy
WF z Klasą
/
Prezentacja ZPEW
Prezentacja ZPEW.
Pracownia Ceramiki
/
Shuttle Time
Kalendarz roku szkolnego
Projekt UE
Projekty UE.
Fan Page ZPEW
/
PODANIE
Podanie.
ZHP Nieprzetarty Szlak
NS.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Spotkanie w Oblęgorku
W dniu 06.06.2013 dwunastoosobowa grupa gimnazjalistów wzięła udział w spotkaniu integracyjnym z uczniami Zespołu Placówek Oświatowych w Oblęgorku. Nasi uczniowie odczytali krótkie teksty na temat praw dziecka, następnie przeprowadzono konkurs wśród uczniów klas: trzeciej, czwartej i szóstych szkoły w Oblęgorku. Po rozstrzygnięciu konkursu i nagrodzeniu najaktywniejszych uczniów zostaliśmy oprowadzeni po Zespole Placówek i zjedliśmy obiad. Inicjatorem spotkani była pani Renata Parandyk, nauczyciel bibliotekarz w Zespole Placówek Oświatowych w Oblęgorku.
Kolejnym punktem wycieczki było zwiedzanie Pałacyku Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku
Gimnazjalistom bardzo podobały się oglądane wnętrza oraz z ciekawością słuchali opowieści przewodnika. Dużym zaskoczeniem była nowa wystawa na piętrze Pałacyku, gdzie eksponaty zostały przedstawione w zupełnie nowoczesny sposób.
Pogoda nam dopisała, uczniowie wrócili z pamiątka, oczywiście nie obyło się bez wpadek, ale o tym sza… Liczymy na dalszą współpracę z uczniami z Oblęgorka. Może tym razem my pokażemy naszą szkołę?Opiekunami grupy były panie: Halina Kania, Marzena Grzelec i Kinga Woźniak .


jery07 dnia czerwiec 07 2013 18:44:37 · Drukuj
Prezentacja ZPEW
Zapraszamy do pobrania prezentacji PowerPoint naszej placówki.

jery07 dnia czerwiec 06 2013 21:50:24 · Drukuj
,,Dzień Integracji"w Mircu
3 czerwca 2013 grupa teatralna ,,Ale Faza" z Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych miała okazję zaprezentować się w ramach,,Dni Integracji" w Gimnazjum Publicznym im .Jadwigi i Józefa Prendowskich w Mircu.Występ młodych aktorów spotkał się z gorącym przyjęciem.


jery07 dnia czerwiec 03 2013 14:48:26 · Drukuj
,,Ale Faza" w MCK

Grupa teatralna ,,Ale Faza" zaprezentowała swoje dokonania w bloku teatralnym podczas uroczystych obchodów ,,Dni Skarżyska". Sztuka ,,Romeo i Julka" została świetnie przyjęta przez przybyłą publiczność.Aktualnie aktorzy zapraszają na sztukę na podstawie scenariusza Emila Osienicy pt.,,Trudna Decyzja" która odbędzie się 11.06.2013 o godzinie 11.00 w MCK. Wstęp wolny -Zapraszamy !!!

jery07 dnia maj 31 2013 08:14:58 · Drukuj
Integracyjny Bieg Papieski 2013
W dniu 23 maja 2013 roku uczniowie naszej placówki uczestniczyli w imprezie pod nazwą „ PAPIESKI BIEG INTEGRACYJNY”. Zawody odbyły się w Kielcach w malowniczych terenach wokół klasztoru na Karczówce. Celem imprezy było rozwijanie aktywności i integracja młodzieży poprzez sport oraz uczczenie wizyty papieża Jana Pawła II w Kielcach.
Organizatorami biegu byli: Świętokrzyskie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej „ Sprawni Razem” oraz Stowarzyszenie Apostolstwa Katolickiego Księża Pallotyni.
W biegu brało udział siedmioro uczniów naszej szkoły, zarówno dziewczęta jak i chłopcy w różnym przedziale wiekowym.
Na zakończenie wszyscy otrzymali medale za udział w imprezie i zadowoleni wrócili do Skarżyska.Opiekunami naszych biegaczy byli P.Grażyna Bieda i P.Cezary Relidzyński.
jery07 dnia maj 28 2013 10:16:52 · Drukuj
Uczniowie ZPEW w Powiatowym Marszobiegu Wiosennym
W dniu 25 maja 2013 r. wychowankowie ZPEW uczestniczyli w Powiatowym Marszobiegu Wiosennym zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Skarżysku - Kamiennej. Marszobieg zorganizowany został w ramach Ogólnopolskiej Akcji "Polska Biega". Punktualnie o godzinie 10.00 sprzed pomnika Króla Jagiełły w Bliżynie wyruszyliśmy na 10 km trasę. Meta Marszobiegu usytuowana była pod wiatą na terenie Rezerwatu Świnia Góra. Tam czekały atrakcje. Między innymi poszukiwanie skarbów, udział w konkursach a także w losowanie rowerów ufundowanych przez firmę "Wtórpol".


jery07 dnia maj 27 2013 21:09:30 · Drukuj
SPEŁNIAMY MARZENIA-CD.
W niedzielę 19 maja nasi uczniowie, członkowie Klubu Olimpiad Specjalnych OLIMP uczestniczyli w wielkim wydarzeniu na Stadionie Miejskim w Kielcach.
Od 18 do 26 maja w Polsce i na świecie trwa 13 edycja Europejskiego Tygodnia Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych. 27 kolejka T-Mobile Ekstraklasy poświęcona została właśnie niepełnosprawnym sportowcom.
Tomek, Hubert, Martyna, Sylwia, Wiktor, Kacper, Patryk, Marcin, Żaneta i Kinga wraz z trenerką Marzeną Grzelec, brali udział w meczu Korona Kielce – Jagiellonia Białystok. Niedzielne spotkanie było wyjątkowe dla przedstawicieli OLIMPU, poza wyprowadzeniem zawodników Jagielloni na murawę boiska mogli kibicować drużynom z trybun stadionowych.
Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy umożliwili nam wyjazd na spotkanie T-Mobile Ekstraklasy i udział naszych zawodników w tym sportowym święcie.jery07 dnia maj 24 2013 17:03:12 · Drukuj
PREZENTACJA PROJEKTÓW GIMNAZJALNYCH 2012/2013
23 maja w Zespole Placówek Edukacyjno-Wychowawczych uczniowie klas gimnazjalnych prezentowali przygotowane pod opieką nauczycieli -Projekty Gimnazjalne . Przedstawione projekty poruszały tematykę ekologii,ochrony środowiska oraz fizyki .Wszystkie były wspaniale przedstawione licznie zgromadzonej społeczności szkolnej a także przybyłym rodzicom uczniów .Projekty edukacyjne były realizowane przez zespoły uczniów pod opieką nauczycieli i obejmowały następujące działania:
a) wybranie tematu projektu edukacyjnego;
b) określenie celów projektu edukacyjnego i zaplanowanie etapów jego realizacji;
c) wykonanie zaplanowanych działań;
d) publiczne przedstawienie rezultatów projektu edukacyjnego.
Gratulujemy gimnazjalistom oraz nauczycielom prowadzącym!


jery07 dnia maj 23 2013 17:42:13 · Drukuj
Strona 50 z 50 << < 47 48 49 50
REKRUTACJA
/
RODO
/
Punkt konsultacyjny
Pogoda Skarżysko-Kam.
NS.
POWIĘKSZ
REKLAMA ZPEW
/
DOKUMENTY 2017
Podanie.
Przetłumacz stronę

PROJEKT 2018
Projekt.
Szkolne Koło PCK
/
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

jery07
07/06/2013 18:56
Informacje dotyczące aktualnych wydarzeń związanych z ZPEW proszę przesyłać na adres jery07@wp.pl

Copyright ZPEW 2012