STRONA ZESPOŁU PLACÓWEK EDUKACYJNO-WYCHOWAWCZYCH
Nawigacja
Strona Główna
Oferta placówki
Gdzie jesteśmy
Otoczenie i lokalizacja
Przedszkole Specjalne
Szkoła Podstawowa Specjalna
Gimnazjum
Liceum Ogólnokształcące
Szkoła Przysposabiająca do Pracy
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Pomoc psychologiczno-pedagogiczna
Oferta zajęć pozalekcyjnych
Oddział Przyszpitalny
Grupy Rewalidacyjno-Wychowawcze
Internat-grupy wychowawcze
SPORT
Sekcja Olimpiad Specjalnych ,,OLIMP"
Drużyna ZHP-,,Nieprzetartego Szlaku"
Biblioteka szkolna
Koła zainteresowań
Nauka języków obcych
GALERIA
Pobieranie
Kontakt
Szukaj
PRZETARGI
Ośrodek Egzaminacyjny
REGULAMIN REKRUTACJI
regulamin.
Stowarzyszenie- Jesteśmy
WF z Klasą
/
Prezentacja ZPEW
Prezentacja ZPEW.
Pracownia Ceramiki
/
Shuttle Time
Kalendarz roku szkolnego
Projekt UE
Projekty UE.
Fan Page ZPEW
/
PODANIE
Podanie.
ZHP Nieprzetarty Szlak
NS.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Integracyjny Bieg Papieski 2013
W dniu 23 maja 2013 roku uczniowie naszej placówki uczestniczyli w imprezie pod nazwą „ PAPIESKI BIEG INTEGRACYJNY”. Zawody odbyły się w Kielcach w malowniczych terenach wokół klasztoru na Karczówce. Celem imprezy było rozwijanie aktywności i integracja młodzieży poprzez sport oraz uczczenie wizyty papieża Jana Pawła II w Kielcach.
Organizatorami biegu byli: Świętokrzyskie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej „ Sprawni Razem” oraz Stowarzyszenie Apostolstwa Katolickiego Księża Pallotyni.
W biegu brało udział siedmioro uczniów naszej szkoły, zarówno dziewczęta jak i chłopcy w różnym przedziale wiekowym.
Na zakończenie wszyscy otrzymali medale za udział w imprezie i zadowoleni wrócili do Skarżyska.Opiekunami naszych biegaczy byli P.Grażyna Bieda i P.Cezary Relidzyński.
jery07 dnia maj 28 2013 10:16:52 · Drukuj
Uczniowie ZPEW w Powiatowym Marszobiegu Wiosennym
W dniu 25 maja 2013 r. wychowankowie ZPEW uczestniczyli w Powiatowym Marszobiegu Wiosennym zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Skarżysku - Kamiennej. Marszobieg zorganizowany został w ramach Ogólnopolskiej Akcji "Polska Biega". Punktualnie o godzinie 10.00 sprzed pomnika Króla Jagiełły w Bliżynie wyruszyliśmy na 10 km trasę. Meta Marszobiegu usytuowana była pod wiatą na terenie Rezerwatu Świnia Góra. Tam czekały atrakcje. Między innymi poszukiwanie skarbów, udział w konkursach a także w losowanie rowerów ufundowanych przez firmę "Wtórpol".


jery07 dnia maj 27 2013 21:09:30 · Drukuj
SPEŁNIAMY MARZENIA-CD.
W niedzielę 19 maja nasi uczniowie, członkowie Klubu Olimpiad Specjalnych OLIMP uczestniczyli w wielkim wydarzeniu na Stadionie Miejskim w Kielcach.
Od 18 do 26 maja w Polsce i na świecie trwa 13 edycja Europejskiego Tygodnia Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych. 27 kolejka T-Mobile Ekstraklasy poświęcona została właśnie niepełnosprawnym sportowcom.
Tomek, Hubert, Martyna, Sylwia, Wiktor, Kacper, Patryk, Marcin, Żaneta i Kinga wraz z trenerką Marzeną Grzelec, brali udział w meczu Korona Kielce – Jagiellonia Białystok. Niedzielne spotkanie było wyjątkowe dla przedstawicieli OLIMPU, poza wyprowadzeniem zawodników Jagielloni na murawę boiska mogli kibicować drużynom z trybun stadionowych.
Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy umożliwili nam wyjazd na spotkanie T-Mobile Ekstraklasy i udział naszych zawodników w tym sportowym święcie.jery07 dnia maj 24 2013 17:03:12 · Drukuj
PREZENTACJA PROJEKTÓW GIMNAZJALNYCH 2012/2013
23 maja w Zespole Placówek Edukacyjno-Wychowawczych uczniowie klas gimnazjalnych prezentowali przygotowane pod opieką nauczycieli -Projekty Gimnazjalne . Przedstawione projekty poruszały tematykę ekologii,ochrony środowiska oraz fizyki .Wszystkie były wspaniale przedstawione licznie zgromadzonej społeczności szkolnej a także przybyłym rodzicom uczniów .Projekty edukacyjne były realizowane przez zespoły uczniów pod opieką nauczycieli i obejmowały następujące działania:
a) wybranie tematu projektu edukacyjnego;
b) określenie celów projektu edukacyjnego i zaplanowanie etapów jego realizacji;
c) wykonanie zaplanowanych działań;
d) publiczne przedstawienie rezultatów projektu edukacyjnego.
Gratulujemy gimnazjalistom oraz nauczycielom prowadzącym!


jery07 dnia maj 23 2013 17:42:13 · Drukuj
Koncert Akordeonowy uczniów PSM 1 st.
22 maja o godzinie 10.30 w Zespole Placówek Edukacyjno-Wychowawczych odbył się Koncert Akordeonowy uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej im.Zygmunta Noskowskiego w Skarżysku-Kamiennej. Była to prezentacja umiejętności akordeonowych uczniów z klasy pana Krzysztofa Wrześniewskiego . Przed naszą szkolną publicznością wspaniale zaprezentowali się soliści:

- Albert Zapaliński
-Dominik Mendak
-Wojciech Frąckiewicz

oraz duety:

- Bartłomiej Kraska
- Szymon Szymański,

-Bartłomiej Kraska
- Łukomski Michał

W programie wystąpił również zespół akordeonowy w składzie:
-Wojciech Frąckiewicz
-Dominik Mendak
-Paweł Siudak
-Albert Zapaliński
-Piotr Drożdżał
-Michał Łukomski
-Szymon Szymański
-Bartłomiej Kraska


Dziękujemy wszystkim wykonawcom i serdecznie zapraszamy w przyszłym roku!

jery07 dnia maj 21 2013 08:41:33 · Drukuj
SPEŁNIAMY MARZENIA

Konrad Gibała w środowe popołudnie 15 maja 2013 był specjalnym kibicem Granatu podczas meczu z Juventą Starachowice.
Największym jego marzeniem było zobaczyć mecz piłki nożnej z bliska. Wbrew pozorom nie jest to łatwa sprawa, ponieważ chłopiec jest chory na rdzeniowy zanik mięśni, który w znacznym stopniu uniemożliwia mu samodzielne funkcjonowanie.
Naprzeciw marzeniom chłopca wyszedł Klub Sportowy Granat Skarżysko, dzięki uprzejmości trenerów i zawodników oraz zaangażowaniu nauczycielki naszej placówki Marzeny Grzelec- Konrad uczestniczył w przedmeczowej rozgrzewce oraz w ligowym spotkaniu Granatu z Juventą Starachowice jako gość honorowy.
Konrad wraz z kapitanem drużyny Marcinem Kołodziejczykiem wyprowadził obie drużyny na płytę boiska, gdzie otrzymał od przedstawicieli strony zksgranat.info pamiątki klubowe.
Po spotkaniu Konrad zrobił sobie wspólne zdjęcie z całą drużyną Granatu, piłkarze zgodnie stwierdzili,że Konrad przyniósł im szczęście, spotkanie z Juventą zakończyło się ich wygraną 2:0.

jery07 dnia maj 16 2013 12:09:47 · Drukuj
ŚWIĘTOKRZYSKIE SPOTKANIA ARTYSTYCZNE

15 maja w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbył się VII Festiwal Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży z Innymi Potrzebami Edukacyjnymi. Organizatorem imprezy był Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Skarżysku-Kamiennej. Dziękujemy wszystkim wykonawcom .Zapraszamy do FOTOGALERII z imprezy.

jery07 dnia maj 14 2013 08:47:11 · Drukuj
Mistrzostwo Polski Olimpiad Specjalnych w badmintonie-Kwidzyn 2013
W dniach 25-28 kwietnia 2013 r. odbył się VIII Ogólnopolski Turniej Badmintona Olimpiad Specjalnych w Kwidzynie. W turnieju wzięło udział 70 sportowców z 18 Oddziałów Regionalnych Olimpiad Specjalnych. Reprezentacja Olimpiad Specjalnych Świętokrzyskie w turnieju badmintona liczyła czterech zawodników . Jedną z reprezentantek była Joanna Dębska uczennica i wychowanka naszej placówki. Asia stanęła na najwyższym podium, zdobywając złoty medal w grze pojedynczej, w swojej kategorii sprawnościowej. Opiekunem oraz trenerem podopiecznej była pani Grażyna Bieda.jery07 dnia maj 09 2013 20:03:54 · Drukuj
Fotogaleria(aktualizacja) -Realizacja programu,,Mój Zawód Moją Szansą"
Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Zespole Placówek Edukacyjno-Wychowawczych realizuje Programy UE mające na celu podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego poprawę jakości oraz zwiększenie atrakcyjności kształcenia zawodowego wśród uczniów placówki, poprzez udział w dodatkowych zajęciach dydaktycznych, zawodowych, szkoleniach stacjonarnych i wyjazdowych oraz praktykach zawodowych z udziałem zaproszonych gości. W I edycji programu udział brali m.in Ewa Wachowicz (m.in program TV pt,,Ewa gotuje")FOTOoraz Roberta Makłowicza (m.in program TV pt ,,Makłowicz w podrozy")FOTO.Oferta ZSZ CZYTAJ

jery07 dnia maj 08 2013 19:06:55 · Drukuj
Uroczyste wręczenie Świadectw Ukończenia Liceum Uzupełniającego
W dniu 26 kwietnia 2013 klasa 2LU zakończyła naukę w naszej szkole. W czasie uroczystości Pani dyrektor Dorota Nowak-Małek wręczyła świadectwa oraz wyróżniła nagrodzonych uczniów. Pożegnanie absolwentów uświetnił występ artystyczny młodszych koleżanek i kolegów. Wspólnych wspomnieniom nie było końca...
jery07 dnia kwiecień 29 2013 17:48:30 · Drukuj
Egzamin Gimnazjalny w ZPEW
Egzamin gimnazjalny przeprowadzany jest w trzeciej klasie gimnazjum. Pierwszy egzamin gimnazjalny odbył się w Polsce w 2002 roku. Jest on powszechny i obowiązkowy. Przystąpienie do egzaminu jest jednym z warunków ukończenia szkoły. Przewidziano jednak w przepisach wyjątkowe sytuacje, które pozwalają na zwolnienie niektórych uczniów z obowiązku przystąpienia do niego.Egzamin składa się z 3 części:humanistycznej,matematyczno-przyrodniczej oraz językowej.Egzamin jest zewnętrzny, sprawdzany przez egzaminatorów powołanych przez dyrektora Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej. Arkusze testowe są kodowane, sprawdzający nie wiedzą czyje prace oceniają. Wyniki egzaminu w formie zaświadczenia uczniowie otrzymują około 1,5 miesiąca po przeprowadzeniu samego egzaminu.

jery07 dnia kwiecień 23 2013 09:08:17 · Drukuj
Strona 46 z 47 << < 43 44 45 46 47 >
REKRUTACJA
/
RODO
/
Punkt konsultacyjny
Pogoda Skarżysko-Kam.
NS.
POWIĘKSZ
REKLAMA ZPEW
/
DOKUMENTY 2017
Podanie.
Przetłumacz stronę

PROJEKT 2018
Projekt.
Szkolne Koło PCK
/
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

jery07
07/06/2013 18:56
Informacje dotyczące aktualnych wydarzeń związanych z ZPEW proszę przesyłać na adres jery07@wp.pl

Copyright ZPEW 2012