STRONA ZESPOŁU PLACÓWEK EDUKACYJNO-WYCHOWAWCZYCH
Nawigacja
Strona Główna
Oferta placówki
Gdzie jesteśmy
Otoczenie i lokalizacja
Przedszkole Specjalne
Szkoła Podstawowa Specjalna
Gimnazjum
Liceum Ogólnokształcące
Szkoła Przysposabiająca do Pracy
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Pomoc psychologiczno-pedagogiczna
Oferta zajęć pozalekcyjnych
Oddział Przyszpitalny
Grupy Rewalidacyjno-Wychowawcze
Internat-grupy wychowawcze
SPORT
Sekcja Olimpiad Specjalnych ,,OLIMP"
Drużyna ZHP-,,Nieprzetartego Szlaku"
Biblioteka szkolna
Koła zainteresowań
Nauka języków obcych
GALERIA
Pobieranie
Kontakt
Szukaj
PRZETARGI
Ośrodek Egzaminacyjny
REGULAMIN REKRUTACJI
regulamin.
Stowarzyszenie- Jesteśmy
WF z Klasą
/
Prezentacja ZPEW
Prezentacja ZPEW.
Pracownia Ceramiki
/
Shuttle Time
Kalendarz roku szkolnego
Projekt UE
Projekty UE.
Fan Page ZPEW
/
PODANIE
Podanie.
ZHP Nieprzetarty Szlak
NS.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
SPEŁNIAMY MARZENIA

Konrad Gibała w środowe popołudnie 15 maja 2013 był specjalnym kibicem Granatu podczas meczu z Juventą Starachowice.
Największym jego marzeniem było zobaczyć mecz piłki nożnej z bliska. Wbrew pozorom nie jest to łatwa sprawa, ponieważ chłopiec jest chory na rdzeniowy zanik mięśni, który w znacznym stopniu uniemożliwia mu samodzielne funkcjonowanie.
Naprzeciw marzeniom chłopca wyszedł Klub Sportowy Granat Skarżysko, dzięki uprzejmości trenerów i zawodników oraz zaangażowaniu nauczycielki naszej placówki Marzeny Grzelec- Konrad uczestniczył w przedmeczowej rozgrzewce oraz w ligowym spotkaniu Granatu z Juventą Starachowice jako gość honorowy.
Konrad wraz z kapitanem drużyny Marcinem Kołodziejczykiem wyprowadził obie drużyny na płytę boiska, gdzie otrzymał od przedstawicieli strony zksgranat.info pamiątki klubowe.
Po spotkaniu Konrad zrobił sobie wspólne zdjęcie z całą drużyną Granatu, piłkarze zgodnie stwierdzili,że Konrad przyniósł im szczęście, spotkanie z Juventą zakończyło się ich wygraną 2:0.

jery07 dnia maj 16 2013 12:09:47 · Drukuj
ŚWIĘTOKRZYSKIE SPOTKANIA ARTYSTYCZNE

15 maja w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbył się VII Festiwal Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży z Innymi Potrzebami Edukacyjnymi. Organizatorem imprezy był Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Skarżysku-Kamiennej. Dziękujemy wszystkim wykonawcom .Zapraszamy do FOTOGALERII z imprezy.

jery07 dnia maj 14 2013 08:47:11 · Drukuj
Mistrzostwo Polski Olimpiad Specjalnych w badmintonie-Kwidzyn 2013
W dniach 25-28 kwietnia 2013 r. odbył się VIII Ogólnopolski Turniej Badmintona Olimpiad Specjalnych w Kwidzynie. W turnieju wzięło udział 70 sportowców z 18 Oddziałów Regionalnych Olimpiad Specjalnych. Reprezentacja Olimpiad Specjalnych Świętokrzyskie w turnieju badmintona liczyła czterech zawodników . Jedną z reprezentantek była Joanna Dębska uczennica i wychowanka naszej placówki. Asia stanęła na najwyższym podium, zdobywając złoty medal w grze pojedynczej, w swojej kategorii sprawnościowej. Opiekunem oraz trenerem podopiecznej była pani Grażyna Bieda.jery07 dnia maj 09 2013 20:03:54 · Drukuj
Fotogaleria(aktualizacja) -Realizacja programu,,Mój Zawód Moją Szansą"
Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Zespole Placówek Edukacyjno-Wychowawczych realizuje Programy UE mające na celu podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego poprawę jakości oraz zwiększenie atrakcyjności kształcenia zawodowego wśród uczniów placówki, poprzez udział w dodatkowych zajęciach dydaktycznych, zawodowych, szkoleniach stacjonarnych i wyjazdowych oraz praktykach zawodowych z udziałem zaproszonych gości. W I edycji programu udział brali m.in Ewa Wachowicz (m.in program TV pt,,Ewa gotuje")FOTOoraz Roberta Makłowicza (m.in program TV pt ,,Makłowicz w podrozy")FOTO.Oferta ZSZ CZYTAJ

jery07 dnia maj 08 2013 19:06:55 · Drukuj
Uroczyste wręczenie Świadectw Ukończenia Liceum Uzupełniającego
W dniu 26 kwietnia 2013 klasa 2LU zakończyła naukę w naszej szkole. W czasie uroczystości Pani dyrektor Dorota Nowak-Małek wręczyła świadectwa oraz wyróżniła nagrodzonych uczniów. Pożegnanie absolwentów uświetnił występ artystyczny młodszych koleżanek i kolegów. Wspólnych wspomnieniom nie było końca...
jery07 dnia kwiecień 29 2013 17:48:30 · Drukuj
Egzamin Gimnazjalny w ZPEW
Egzamin gimnazjalny przeprowadzany jest w trzeciej klasie gimnazjum. Pierwszy egzamin gimnazjalny odbył się w Polsce w 2002 roku. Jest on powszechny i obowiązkowy. Przystąpienie do egzaminu jest jednym z warunków ukończenia szkoły. Przewidziano jednak w przepisach wyjątkowe sytuacje, które pozwalają na zwolnienie niektórych uczniów z obowiązku przystąpienia do niego.Egzamin składa się z 3 części:humanistycznej,matematyczno-przyrodniczej oraz językowej.Egzamin jest zewnętrzny, sprawdzany przez egzaminatorów powołanych przez dyrektora Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej. Arkusze testowe są kodowane, sprawdzający nie wiedzą czyje prace oceniają. Wyniki egzaminu w formie zaświadczenia uczniowie otrzymują około 1,5 miesiąca po przeprowadzeniu samego egzaminu.

jery07 dnia kwiecień 23 2013 09:08:17 · Drukuj
Świętokrzyski Turniej Bowlingowy Olimpiad Specjalnych
16 kwietna 2013 roku zawodnicy Klubu Olimpiad Specjalnych OLIMP reprezentowali naszą Placówkę na Świętokrzyskim Turnieju Bowlingowym Olimpiad Specjalnych.
Bowling jest nowa dyscypliną sportową, od niedawna trenowaną w naszym klubie. Zawodnicy bardzo dzielnie walczyli zajmując miejsca na podium:

- Magdalena Łapka – gra pojedyncza II miejsce,

- Karol Łapka – gra pojedyncza II miejsce,

- Monika Kępa – gra podwójna III miejsce,

- Łukasz Słomczewski – gra podwójna III miejsce,

- Tomasz Faliński – gra pojedyncza IV miejsce.

Świętokrzyski Turniej Bowlingowy Olimpiad Specjalnych został zorganizowany przez Oddział Regionalny Olimpiad Specjalnych Polska – Świętokrzyskie oraz Klub Olimpiad Specjalnych „OLIMP” Skarżysko-Kamienna i „TACY SAMI” Skarżysko-Kamienna. Współorganizatorem byli Zespół Placówek Edukacyjno - Wychowawczych w Skarżysku Kamiennej oraz Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy w Skarżysku. Zorganizowanie turnieju było możliwe dzięki instytucją wspierającym to przedsięwzięcie -Urząd Miasta Skarżysko Kamienna i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Skarżysku.
W turnieju wzięło udział 50 zawodników ze Skarżyska - Kamiennej, Sandomierza, Pińczowa, Ostrowca Świętokrzyskiego, Kielc, Niemienic, Łagiewnik, Kałkowa- Godowa, Pińczowa i Buska Zdroju, 20 trenerów oraz 15 wolontariuszy i członków komitetu organizacyjnego.
W skład komitetu organizacyjnego wchodzili członkowie Klubu OLIMP: Małgorzata Niewęgłowska-Chała, Marzena Grzelec, Bogumiła Wzorek i Bożena Kubik.

jery07 dnia kwiecień 18 2013 22:05:17 · Drukuj
Mistrzostwo Polski w Tenisie Stołowym
W dniach 12- 13 kwietnia 2013r. w Ciechanowie odbył się - XX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO „ SPRAWNI RAZEM” – CIECHANÓW 2013. Uczestniczyli w nim uczniowie Zespołu Placówek Edukacyjno Wychowawczych -Aneta Latkowska z klasy I Zasadniczej Szkoły Zawodowej oraz Dominik Czarnota uczeń III klasy Zasadniczej Szkoły Zawodowej.
- I miejsce w kategorii mężczyzn zdobył Dominik Czarnota, jest to jak na razie największe osiągnięcie sportowe w historii szkoły.
- IX miejsce w kategorii kobiet zdobyła Aneta Latkowska.
Aneta oraz Dominik tenisem stołowym zajmują się amatorsko i trenują tę dyscyplinę sportu pod kierunkiem nauczycieli wychowania fizycznego Mariusz Krzysztoszka i Cezarego Relidzyńskiego. Do tej pory zdobywali czołowe miejsca na mistrzostwach wojewódzkich.

jery07 dnia kwiecień 16 2013 13:31:53 · Drukuj
12 Kwietnia2013-Suchedniowska Wiosna Teatralna
12 kwietnia 2013 r.w Suchedniowskim Ośrodku Kultury „Kuźnica” odbyła się XV Suchedniowska Wiosna Teatralna „MASKArada z wierszem”. Członkowie Koła Teatralnego działającego w ZPEW zaprezentowali inscenizację teatralną pt. „Romeo i Julia”, przygotowaną pod kierunkiem Katarzyny Banaszczyk i Agnieszki Cywińskiej. Gratulujemy młodym aktorom.Zapraszamy do galerii.

jery07 dnia kwiecień 12 2013 16:12:42 · Drukuj
Dzień Otwarty Szkoły

Dyrekcja Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Skarżysku-Kamiennej ul. Szkolna 15 serdecznie zaprasza na Dzień Otwarty Szkoły, który odbędzie się w dniu 17 kwietnia 2013 roku w godz. od 15.00 do 18.00.
Swoje zaproszenie w szczególności kierujemy do rodziców i ich dzieci z trudnościami edukacyjnymi, a także niepełnosprawnością intelektualną i ruchową, niedostosowaniem społecznym, niepełnosprawnościami sprzężonymi.
Nasza oferta obejmuje kształcenie na wszystkich poziomach nauczania ( przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum ogólnokształcące, zasadnicza szkoła zawodowa, szkoła przysposabiająca do pracy).

Zapraszamy Państwa na godzinę 15.00. W tym czasie proponujemy:
- Spotkania z nauczycielami, instruktorami zawodu, dyrekcją.
- Zwiedzania placówki (w tym specjalistycznych pracowni nauki zawodu, gabinetów specjalistycznych).
- Spotkania ze specjalistami: logopedami, pedagogami, psychologiem, rehabilitantami, nauczycielami rewalidacji.

ZAPRASZAMY !!!

jery07 dnia kwiecień 11 2013 11:57:14 Czytaj więcej · 402 Czytań · Drukuj
Sprawdzian szóstoklasistów
4 kwietnia uczniowie naszej szkoły podstawowej pisali sprawdzian po klasie szóstej przygotowany przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.Sprawdzian rozpoczął się punktualnie o godzinie 9. Jest to zbiór zadań z matematyki, przyrody, historii i języka polskiego .
W zestawie znajdowały się zarówno pytania zamknięte, jak i otwarte. Uczniowie klas szóstych mieli również za zadanie napisać dłuższą wypowiedź na podany temat.

jery07 dnia kwiecień 04 2013 19:41:03 Czytaj więcej · 430 Czytań · Drukuj
Strona 35 z 36 << < 32 33 34 35 36 >
REKRUTACJA
/
Punkt konsultacyjny
Pogoda Skarżysko-Kam.
NS.
REKLAMA ZPEW
/
Przetłumacz stronę

Szkolne Koło PCK
/
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

jery07
07/06/2013 18:56
Informacje dotyczące aktualnych wydarzeń związanych z ZPEW proszę przesyłać na adres zpewskar@wp.pl

Copyright ZPEW 2012