STRONA ZESPOŁU PLACÓWEK EDUKACYJNO-WYCHOWAWCZYCH
Nawigacja
Strona Główna
Oferta placówki
Gdzie jesteśmy
Otoczenie i lokalizacja
Przedszkole Specjalne
Szkoła Podstawowa Specjalna
Gimnazjum
Liceum Ogólnokształcące
Szkoła Przysposabiająca do Pracy
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Pomoc psychologiczno-pedagogiczna
Oferta zajęć pozalekcyjnych
Oddział Przyszpitalny
Grupy Rewalidacyjno-Wychowawcze
Internat-grupy wychowawcze
SPORT
Sekcja Olimpiad Specjalnych ,,OLIMP"
Drużyna ZHP-,,Nieprzetartego Szlaku"
Biblioteka szkolna
Koła zainteresowań
Nauka języków obcych
GALERIA
Pobieranie
Kontakt
Szukaj
PRZETARGI
Ośrodek Egzaminacyjny
REGULAMIN REKRUTACJI
regulamin.
Stowarzyszenie- Jesteśmy
WF z Klasą
/
Prezentacja ZPEW
Prezentacja ZPEW.
Pracownia Ceramiki
/
Shuttle Time
Kalendarz roku szkolnego
Projekt UE
Projekty UE.
Fan Page ZPEW
/
PODANIE
Podanie.
ZHP Nieprzetarty Szlak
NS.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
WYCIECZKA SZKOLNEGO KOŁA CARITAS
W dniu 25.05.18 uczniowie ZPEW pod opieką p. M. Gawrońskiej, p. J. Skorupy i p. J. Stępień uczestniczyli w szkolnej wycieczce do Lublina. Pod kierunkiem przemiłej pani przewodnik zwiedzili Stare Miasto, podziwiali panoramę miasta z wysokości Wieży Trynitarskiej, modlili się w Archikatedrze Lubelskiej oraz odwiedzili gmach Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. W Mensie Akademickiej KUL uczestnicy wycieczki zjedli pyszny obiad, a potem na wzór studentów odpoczywali na trawie wewnątrz dziedzińca uczelni. Ostatnią atrakcją wyprawy była wizyta w szklanym korytarzu umiejscowionym na 5 piętrze budynku Centrum Spotkania Kultur. Spacerując po oszklonym piętrze można było z lotu ptaka zobaczyć pasiekę usytuowaną na tarasie niższej kondygnacji i inne obiekty usytuowane w pobliżu. Wycieczka została całkowicie sfinansowana ze środków Szkolnego Koła Caritas działającego w ZPEW w Skarżysku-Kamiennejjery07 dnia czerwiec 17 2018 09:41:15 · Drukuj
FESTYN Z OKAZJI DNIA DZIECKA W ZESPOLE PLACÓWEK EDUKACYJNO-WYCHOWAWCZYCH
1 czerwca to chyba obok urodzin i „gwiazdki” najbardziej lubiany przez dzieci dzień w roku. I to nie tylko ze względu na wspaniałe prezenty, które wtedy otrzymują i są w absolutnym centrum uwagi. Jak ten wyjątkowy dzień obchodzili uczniowie ZPEW?
Otwarcia imprezy dokonał dyrektor Zespołu Placówek Edukacyjno – Wychowawczych pan Marcin Kruk, zapraszając wszystkich do wspólnej zabawy oraz składając serdeczne życzenia dzieciom – tym małym i dużym. Głos zabrali także zaproszeni goście: pan Jerzy Krawczyk – naczelnik Wydziału Edukacji, wiceprezydent miasta pan Andrzej Brzeziński, pan Bogusław Ciok – zastępca dyrektora PUP w Skarżysku – Kamiennej oraz zastępca dyrektora Muzeum im. Orła Białego pan Robert Bodo.
Piękna słoneczna pogoda oraz liczne atrakcje przewidywane w programie przyciągnęły do ZPEW tłumy dzieci wraz z rodzicami. Każdy znalazł coś dla siebie. Były gry i zabawy sportowe, wspaniała ciężarówka Truck Wolfa, kiermasz cukierniczy i gastronomiczny, grill dla wszystkich, wystawa Muzeum im. Orła Białego, pokazy sztuk walki Akademii Holistycznej oraz korowód motocykli. Specjalnie dla dzieci stworzony został zwierzyniec: pokazowe zajęcia z hipoterapii i alpakoterapii, które są nieodłączną częścią terapii w placówce. Była także okazja do zrobienia zdjęć z postaciami bajkowymi. Dużym powodzeniem cieszyły się także atrakcje dla miłośników sportu. Konkursy prowadzone były pod czujnym okiem nauczycieli. Zwycięzcy w konkursach otrzymali pamiątkowe upominki.
Z ciekawością uczestnicy festynu oglądali również pokazy pojazdów militarnych, pokaz medyczno – techniczny, wozów strażackich, policji. Dzieci mogły z bliska podziwiać sprzęt strażacki oraz obejrzeć go od środka.
Wszystkie atrakcje bardzo podobały się dzieciom, jednak najbardziej oblegane było stoisko ze smakołykami, malowaniem twarzy oraz dmuchane wesołe miasteczko, z którego dzieci mogły korzystać do woli.
Atmosferę obchodzonego Dnia Dziecka wzbogacił długo wyczekiwany występ artystyczny. Charyzmatyczny i porywający występ gwiazd - Krzysztofa i Mikołaja, czyli taty i syna, znanych jako pARTyzant, którzy uświetnili dzisiejszą imprezę.
Wszystkim uczestnikom imprezy, organizatorom oraz osobom, które w jakimś stopniu przyczyniły się do zorganizowania imprezy serdecznie dziękujemy.
Organizatorem festynu był ZPEW oraz Stowarzyszenie działające przy SOSW nr 1 „Jesteśmy”.
Dziękujemy wszystkim sponsorom:
DrinkFood Sp.zo.o Suchedniów
Animex Foods Sp.zo.o sp.k. oddział Starachowice
Adrianowi Piwowarczyk – Hotel Stary Młyn
Radzie Rodziców,
Stowarzyszeniu SOSW nr 1
Tak udana impreza nie odbyłaby się, gdyby nie wspaniali goście:
Partyzant
Powiatowa Straż Pożarna w Skarżysku – Kamiennej
Powiatowa Komenda Policji w Skarżysku – Kamiennej
Muzeum im. Orła Białego
Akademia Holistyczna
Motocykliści
Truck Wolf Łukasz Wilczyński
dzięki którym dzisiejszy dzień był dla naszych uczniów o wiele bardziej wyjątkowy i niezapomniany!
Zapraszamy do fotorelacji .


jery07 dnia czerwiec 01 2018 22:39:04 · Drukuj
ZESPÓŁ PLACÓWEK EDUKACYJNO-WYCHOWAWCZYCH
Dzieciom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom ZPEW dziękuję za wsparcie.
Zapewniam, że będę Was wspierał i walczył o Was, jak również o dobre imię naszej szkoły.
Dziękuję także przyjaciołom naszej szkoły, którzy wspierają Nas w tym trudnym dla nas momencie.


ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z ARTYKUŁEM MEDIALNYM


";

jery07 dnia maj 29 2018 19:03:00 · Drukuj
ZAPRASZAMY !

jery07 dnia maj 29 2018 07:20:55 · Drukuj
KWIATY DLA MAMY
Z okazji Dnia Matki uczniowie przygotowali laurki i obrazki,które przekażą swoim mamom wraz z życzeniami.Wykonane przez uczniów prace wraz ich uśmiechem niech będą z serca płynącą dedykacją dla wszystkich Mam.


jery07 dnia maj 22 2018 17:42:35 · Drukuj
KWIATY DLA MAMY
Z okazji Dnia Matki uczniowie przygotowali laurki i obrazki,które przekażą swoim mamom wraz z życzeniami.Wykonane przez uczniów prace wraz ich uśmiechem niech będą z serca płynącą dedykacją dla wszystkich Mam.

jery07 dnia maj 22 2018 17:40:16 · Drukuj
DNI OTWARTE W KOMENDZIE POWIATOWEJ POLICJI
W dniu 18 maja uczniowie naszej placówki uczestniczyli w ramach profilaktyki w dniach otwartych w Komendzie Powiatowej Policji w Skarżysku-Kamiennej. Wychowankowie mieli możliwość zobaczyć od środka nowy budynek, poznać pracę policjantów, dowiedzieć się jak wygląda szkolenie psów służbowych oraz zapoznać się z zasadami obowiązującymi na strzelnicy policyjnej. Na koniec dzieci obejrzały prezentację i film promujący pracę policji w Skarżysku-Kamiennej. Dziękujemy funkcjonariuszom Pani Annie Sławińskiej i Panu Norbertowi Łobodzie za przekazane informacje o wykonywanym zawodzie oraz za możliwość uczestniczenia w dniach otwartych.


jery07 dnia maj 18 2018 21:06:44 · Drukuj
SPOTKANIE PRZEDSZKOLAKÓW Z TERAPEUTYCZNYMI ALPAKAMI
Przedszkolaki z przedszkola ,,Kubuś” w Zespole Placówek Edukacyjno-Wychowawczych uczestniczyły w terapeutycznym spotkaniu z Alpakami. Alpakoterapia jest to metoda wspomagająca, wzmacniająca efektywność terapii, edukacji i rehabilitacji, w której motywatorem są odpowiednio dobrane i wyszkolone alpaki. Jako dziedzina zooterapii polega na współpracy terapeuty i dziecka z alpaką. Zwierzęta oddziaływują na sferę psychiczną, fizyczną oraz emocjonalną


jery07 dnia maj 18 2018 20:54:26 · Drukuj
PREZENTACJA PROJEKTÓW GIMNAZJALNYCH 2018
10 maja 2018 r. w naszym Gimnazjum w Zespole Placówek Edukacyjno-Wychowawczych odbyły się projekty gimnazjalne. Jak zawsze przyciągnęły wielu zainteresowanych Gości oraz społeczność szkolną. Na scenie mogliśmy podziwiać naszych uczniów, przedstawiających swoje projekty o różnej tematyce przygotowane pod nadzorem nauczycieli.
Projekt realizowany z uczniami: Sebastian Błoński i Paulina Łukomska, która jest nieobecna, lecz dla potrzeb projektu zastępuje ja Jakub Szymański. Temat projektu : „Pochwal się Polską- mapa plastyczna Polski”. Opiekunem projektu była pani Monika Szkurłat-Michnowska.
Projekt drugi to „Kuchnie świata” prowadzony przez panią Agnieszkę Cieloch wraz
z uczniami:
- Julia Błażejewska
- Angelika Gniwek
-Daria Janowska
- Kacper Klimek
Do projektu wraz z „kuchnią chińską” dołączyła Amelia Zawadzka, która wraz z panią Ewą Binkowską przygotowała prezentację multimedialną. Wielkie podziękowania dla rodziców Amelii, którzy przygotowali poczęstunek dla wszystkich nauczycieli i uczniów naszej szkoły.
Projekt przenosi nas w bajkowy świat. Jest to projekt realizowany przez panią Monikę Piątek wraz z uczniami:
- Tomasz Falińskim
- Kacprem Pietrasem
- Niną Zarzycką
-Rafałem Witkowskim
Tytuł projektu „W krainie bajek i baśni”. W projekt ten zaangażowani byli inni nauczyciele: Monika Stelmasiuk, Marta Gawrońska, Izabela Bodo, Małgorzata Kotwica, którym serdecznie dziękujemy.
Projekt realizowany pod opieką panów Mariusza Krzysztoszka i Ludomira Wątora nosi tytuł „Piłka nożna – droga polskiej reprezentacji do Mistrzostw świata osiągnięcia uczniów”,
Projekt realizowali uczniowie:
-Konrad Gibała
-Kacper Adach
- Dawid Szwed
-Norbert Sorbian
Swoją pomocą służył Jerzy Dobaj, koordynatorem wszystkich projektów była Jolanta Stępień.jery07 dnia maj 18 2018 20:40:32 · Drukuj
URODZINY AMELKI
Dziś w dniu prezentacji Projektów Gimnazjalnych uczennica klasy II Gimnazjum Amelia Zawadzka obchodziła urodziny.Wszyscy składamy Amelce moc najserdeczniejszych życzeń urodzinowych !
jery07 dnia maj 18 2018 20:25:29 · Drukuj
,,OPOWIEŚCI ZE STAREJ SZAFY" W ZPEW
W Dniu Bibliotekarza 08.05.2018r. rozpoczęła się w ZPEW w Skarżysku- Kam. akcja promująca czytanie: ,,Opowieści ze starej szafy". W ramach akcji zapewniamy spotkania w zaczarowanym świecie baśni i fantazji dla dzieci ze szkół podstawowych, przedszkoli i ośrodków. Spotkania prowadzi Pan Kleks, który zapewnia wesołą zabawę i udział w grze. Podczas gry dzieci odgadują tytuły lektur i bajek czytanych przez rodziców i dziadków. Organizatorzy: Monika Stelmasiuk, Agnieszka Dąbrowa, Monika Kania.

jery07 dnia maj 18 2018 20:21:01 · Drukuj
Strona 3 z 46 < 1 2 3 4 5 6 > >>
REKRUTACJA
/
RODO
/
Punkt konsultacyjny
Pogoda Skarżysko-Kam.
NS.
POWIĘKSZ
REKLAMA ZPEW
/
DOKUMENTY 2017
Podanie.
Przetłumacz stronę

PROJEKT 2018
Projekt.
Szkolne Koło PCK
/
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

jery07
07/06/2013 18:56
Informacje dotyczące aktualnych wydarzeń związanych z ZPEW proszę przesyłać na adres jery07@wp.pl

Copyright ZPEW 2012