STRONA ZESPOŁU PLACÓWEK EDUKACYJNO-WYCHOWAWCZYCH
Nawigacja
Strona Główna
Oferta placówki
Gdzie jesteśmy
Otoczenie i lokalizacja
Przedszkole Specjalne
Szkoła Podstawowa Specjalna
Gimnazjum
Liceum Ogólnokształcące
Szkoła Przysposabiająca do Pracy
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Pomoc psychologiczno-pedagogiczna
Oferta zajęć pozalekcyjnych
Oddział Przyszpitalny
Grupy Rewalidacyjno-Wychowawcze
Internat-grupy wychowawcze
SPORT
Sekcja Olimpiad Specjalnych ,,OLIMP"
Drużyna ZHP-,,Nieprzetartego Szlaku"
Biblioteka szkolna
Koła zainteresowań
Nauka języków obcych
GALERIA
Pobieranie
Kontakt
Szukaj
PRZETARGI
Ośrodek Egzaminacyjny
REGULAMIN REKRUTACJI
regulamin.
Stowarzyszenie- Jesteśmy
WF z Klasą
/
Prezentacja ZPEW
Prezentacja ZPEW.
Pracownia Ceramiki
/
Shuttle Time
Kalendarz roku szkolnego
Projekt UE
Projekty UE.
Fan Page ZPEW
/
PODANIE
Podanie.
ZHP Nieprzetarty Szlak
NS.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI CARITAS POLSKA ,,TAK POMAGAM".
W dniu 07.12.18 wolontariusze ze Szkolnego Koła Caritas „Jesteśmy razem” działającego w naszej szkole po raz kolejny wzięli udział w ogólnopolskiej Zbiórce Żywności Caritas Polska. Nasi uczniowie pod opieką : p. M. Gawrońskiej, p. J. Skorupy i p. T. Michnowskiego zbierali artykuły spożywcze w trzech sklepach sieci „Biedronka” w Skarżysku – Kamiennej. Dzięki tej zbiórce najbardziej potrzebujące rodziny uczniów naszej szkoły zostaną obdarzone świątecznymi paczkami spożywczymi. Cieszymy się, że nasi wolontariusze włączyli się w tę pomoc.


jery07 dnia grudzień 14 2018 18:47:11 · Drukuj
MIKOŁAJKI UCZNIÓW SZKOŁY ZAWODOWEJ
Integracyjne wyjście mikołajkowe uczniów z Zasadniczej Szkoły Zawodowej Mikołajki to święto, które obecnie celebruje się przede wszystkim w szkołach. Chociaż za oknami brak śniegu, to nastrój świąteczny zagościł już w naszej szkole. 6 grudnia uczniowie z Zasadniczej Szkoły Zawodowej z Zespołu Placówek Edukacyjno – Wychowawczych wybrali się do jednej ze skarżyskich restauracji, by w pełni uczcić to ważne dla nich święto. Celem wyjścia była przede wszystkim integracja grupy oraz przypomnienie zasad kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych. Młodzież jednogłośnie stwierdziła, że był to czas, w którym mogli poczuć się wyjątkowo i spędzić miło chwile w gronie najbliższych rówieśników. Mikołajkowe wyjście zaliczają do udanych i już z niecierpliwością czekają na następne …..jery07 dnia grudzień 14 2018 18:31:15 · Drukuj
MIKOŁAJKOWE PRACE PLASTYCZNE UCZNIÓW ZPEW
Uczniowie klasy 3gu ,klasy 6spu oraz 2pp na swoich zajęciach przygotowywali ciekawe prace, skrzaty ,mikołaje ,anioły w oczekiwaniu na Mikołaja. Kolorowe prace były nie tylko dekoracją ich klas ,korytarzy szkolnych ale też stały się czasem twórczej mikołajkowej zabawy.jery07 dnia grudzień 14 2018 18:19:00 · Drukuj
MIKOŁAJ U PRZEDSZKOLAKÓW Z KUBUSIOWEGO PRZEDSZKOLA WZPEW
Mikołajki w przedszkolu to ważne wydarzenie dla wszystkich dzieci.
6 grudnia w naszym przedszkolu pojawił się ,,prawdziwy” św. Mikołaj. Ciężkie kroki i dźwięk dzwoneczków zapowiadały, że zbliża się tak długo oczekiwany gość. Nagle w drzwiach ukazał się św. Mikołaj z długą siwą brodą i workiem prezentów wraz ze swoimi Elfami.
Cała sala powitała Mikołaja głośnymi oklaskami. Przedszkolaki zaśpiewały Mikołajowi piosenkę oraz wyrecytowały wierszyk. Na zakończenie Mikołaj obdarował dzieci wspaniałymi prezentami. Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok! Następnie dzieci wspólnie z rodzicami wykonały słodki deser.
Serdeczne podziękowania składamy wszystkim, dzięki którym paczki wszystkich przedszkolaków były dodatkowo bogate w świąteczne słodycze.


jery07 dnia grudzień 14 2018 18:03:52 · Drukuj
MIKOŁAJ W KLASACH 1-3 ZPEW
06 grudnia to wyjątkowe święto na które dzieci czekają z niecierpliwością cały rok– Mikołajki. Tego dnia spotykają głównego bohatera Mikołaja i jego pomocników rozdających prezenty. Uczniowie z klas 1-3 Szkoły Podstawowej w ZPEW w Skarżysku Kamiennej i ich opiekunowie Barbara Bernatek, Beata Gajewska, Monika Kania, postanowili uczcić ten dzień wyjazdem do baru McDonalda, co przyniosło dzieciom ogromną frajdę . Tam spotkali Mikołaja i Śnieżynkę którzy obdarowali ich ulubionymi przysmakami i prezentami. Wspólna zabawa sprawiła maluchom wiele radości, na koniec zostały wykonane zdjęcia z Mikołajem, stanowiące wspaniałą pamiątkę tego wydarzenia

jery07 dnia grudzień 14 2018 17:50:37 · Drukuj
MIKOŁAJKOWE SPOTKANIE GIMNAZJALISTÓW
Mikołajkowym spotkaniem integracyjnym klasa III Gimnazjum ZPEW wchodzi w okres przedświąteczny. Wspólnie z nauczycielami oraz rodzicami uczniów spędzili czas w pizzerii ,,Biesiadowo" . Była to również wspaniała okazja do złożenia życzeń Kubie i Kacprowi z okazji nadchodzących wkrótce 18 urodzin .Właśnie ta pizzeria wygrała w klasowym plebiscycie na ,,mikołajkową pizzerię’’ i trzeba przyznać że był to trafny wybór.Wszyscy byli zgodni że podobne spotkania trzeba powtórzyć .Z uśmiechem wróciliśmy do szkoły.


jery07 dnia grudzień 14 2018 17:35:51 · Drukuj
ZABAWA ANDRZEJKOWA W ZPEW
29.11.2018r w ZPEW w Skarżysku Kam. odbyła się niecodzienna zabawa- „Andrzejki”. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z tradycjami i historią powstania tego święta. Wróżby i zabawy, przy których bawili się nasi dziadkowie, cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży. Tańce przeplatane konkursami sprawiły uczniom wiele radości.Pani Monika Kania i Pani Katarzyna Banaszczyk wcieliły się w wiedźmy. Impreza została zorganizowana przez Samorząd Uczniowski pod nadzorem Pana Ludomira Wątora.


jery07 dnia grudzień 14 2018 17:01:03 · Drukuj
ANDRZEJKI W GRUPACH WYCHOWAWCZYCH I BURSIE SZKOLNEJ ZPEW
Kto nie chciałbym znać swojej przyszłości? Dnia 27.11.2018 Grupy Wychowawcze i Bursa szkolna świętowała ten wyjątkowy dzień magii i wróżb, jakim są zbliżające się ANDRZEJKI. Przypomniane zostały najpopularniejsze wróżby andrzejkowe. Nie mogło zabraknąć lania wosku przez dziurkę od klucza, wróżenia ze skórki od jabłka, rzucania monetą do studni czy karcianych przepowiedni Cyganki. Całość zakończyła zabawa taneczna w rytm najnowszych hitów.


jery07 dnia grudzień 14 2018 16:42:44 · Drukuj
WYCIECZKA UCZNIÓW ZPEW NA JURĘ KRAKOWSKO-CZĘSTOCHOWSKĄ
14 listopada na zakończenie sezonu turystycznego grupa młodzieży z grup wychowawczych i warsztatów pojechała na Jurę Krakowsko- Częstochowską.
Naszym celem były warownie i zamki wybudowane za panowania Kazimierza Wielkiego : Ogrodzieniec w miejscowości Podzamcze, ruiny gotyckiej warowni w Mirowie oraz pięknie odrestaurowany zamek w Bobolicach.
Oglądaliśmy interesujące eksponaty muzealne , zwiedziliśmy przerażającą salę tortur w Ogrodzieńcu. Podziwialiśmy piękno Jury w jesiennej odsłonie.
Wracając planowaliśmy już kolejną wiosenną wycieczkę, a póki co zapraszamy chętnych do wspólnego wędrowania podczas Mikołajkowego Rajdu Pieszego zorganizowanego przez Oddział PTTK w Skarżysku w dniu 8 grudnia 2018.Zapisy przyjmują Kasia Wnuk i Ewa Krajewska.jery07 dnia grudzień 14 2018 16:29:21 · Drukuj
I OLIMPIADA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH-,,STELLA" KIELCE
W dniu 22 listopada nasi uczniowie wzięli udział w I Olimpiadzie dla Osób niepełnosprawnych STELLA 2018 która odbyła się na stadionie łucznika "Stella" w Kielcach. Impreza dofinansowana przez Samorząd Województwa Świętokrzyskiego ze środków PEFRON 2018. Podczas spotkania uczniowie wzięli udział w rozgrywkach sportowych takich jak strzał z łuku, rzut lotką do tarczy, rzut woreczkiem do kosza oraz kręgle. Nasi zdolni wychowankowie zajęli miejsca na podium, otrzymali medale i atrakcyjne nagrody rzeczowe dla placówki. Na podium stanęli: Daria Barnowska zajęła 1 miejsce w rzucie kulą do kręgli. Stanisław Domański zajął 2 miejsce w rzucie lotką do tarczy. Tomasz Faliński zajął 2 miejsce w strzałach z łuku. Gratulujemy!!!jery07 dnia grudzień 14 2018 16:16:27 · Drukuj
DZIECI Z ZPEW W FABRYCE BOMBEK CHOINKOWYCH
Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej, wokół czuć już ich atmosferę. Sklepowe półki są pełne ozdób choinkowych. Bombki choinkowe cieszą oczy w każde święta. Jak powstają te kruche arcydzieła mogli się przekonać uczniowie klas IV, V, VI, VII. W środę 20 listopada wraz z wychowawcami p. Kingą Woźniak i p. Marzeną Grzelec wybrali się do Fabryki Bombek. Tam mieli możliwość zobaczenia wieloetapowego procesu technologicznego. Wszystkie ozdoby wykonywane są ręcznie, a my mogliśmy zapoznać się z tradycyjnym procesem produkcji oraz gamą szklanych bardzo ciekawych choinkowych ozdób. Każdy z bliska mógł zobaczyć jak z niewielkiej szklanej rurki pracownicy tworzą bombkowe dzieła sztuki.
Zakończeniem naszej szkolnej wycieczki do fabryki były warsztaty. W ramach warsztatów uczniowie otrzymali wydmuszki bombek, które z bardzo dużym zaangażowaniem samodzielnie dekorowali. Każdy otrzymał ozdobioną przez siebie bombkę, która w najbliższe święta zawiśnie na rodzinnej choince.


jery07 dnia grudzień 10 2018 21:30:43 · Drukuj
Strona 3 z 50 < 1 2 3 4 5 6 > >>
REKRUTACJA
/
RODO
/
Punkt konsultacyjny
Pogoda Skarżysko-Kam.
NS.
POWIĘKSZ
REKLAMA ZPEW
/
DOKUMENTY 2017
Podanie.
Przetłumacz stronę

PROJEKT 2018
Projekt.
Szkolne Koło PCK
/
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

jery07
07/06/2013 18:56
Informacje dotyczące aktualnych wydarzeń związanych z ZPEW proszę przesyłać na adres jery07@wp.pl

Copyright ZPEW 2012