STRONA ZESPOŁU PLACÓWEK EDUKACYJNO-WYCHOWAWCZYCH
Nawigacja
Strona Główna
Oferta placówki
Gdzie jesteśmy
Otoczenie i lokalizacja
Przedszkole Specjalne
Szkoła Podstawowa Specjalna
Gimnazjum
Liceum Ogólnokształcące
Szkoła Przysposabiająca do Pracy
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Pomoc psychologiczno-pedagogiczna
Oferta zajęć pozalekcyjnych
Oddział Przyszpitalny
Grupy Rewalidacyjno-Wychowawcze
Internat-grupy wychowawcze
SPORT
Sekcja Olimpiad Specjalnych ,,OLIMP"
Drużyna ZHP-,,Nieprzetartego Szlaku"
Biblioteka szkolna
Koła zainteresowań
Nauka języków obcych
GALERIA
Pobieranie
Kontakt
Szukaj
PRZETARGI
Ośrodek Egzaminacyjny
Fan Page ZPEW
/
REGULAMIN REKRUTACJI
regulamin.
PODANIE
Podanie.
Laptop dla ucznia
Kalendarz roku szkolnego
Pracownia Ceramiki
/
ZHP Nieprzetarty Szlak
NS.
WF z Klasą
/
Prezentacja ZPEW
Prezentacja ZPEW.
Projekt UE
Projekty UE.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ GALA SKARZYSKO DLA ZPEW
W dniu 7.12.2019 odbył się Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Gala Skarżysko Cup.Celem tego turnieju było propagowanie uprawiania piłki siatkowej,pokazanie młodzieży jak właściwie spędzać czas wolny,a przy tym dobrze się bawiąc.Podczas turnieju zorganizowano zbiórkę słodyczy,które w całości zostały przekazane na rzecz ZPEW.Z otrzymanych darów przygotowane zostaną paczki dla wychowanków naszej placówki.
Tomasz Kołacz-vice dyrektor ZPEW oraz Łukasz Kądziela-wychowawca w imieniu szkoły wręczyli Prezesowi i drużynie MKS Gala symboliczne podziękowania oraz świąteczne stroiki, wykonane przez naszych wychowanków.
Jeszcze raz, serdecznie dziękujemy.

jery07 dnia grudzień 14 2019 11:48:24 · Drukuj
ZIMOWE PLASTYCZNE IMPRESJE
Przyszedł Mikołaj i powiało zimą.Wszystkie śniegowe bałwanki mają swój wdzięk i urok! Choć grudzień nie rozpieszcza nas zimą to nasi uczniowie z wielkim zapałem i kreatywną zabawą postanowili przywołać klimat zimy.Na zajęciach plastycznych uczniowie projektowali różne ciekawe prace,które tworzyły nastrój prawdziwej zimy pełnej uroku i zabawy.A gdy uczniów odwiedził Mikołaj,jakże się zdziwił że spotkał śniegowych gości,którzy razem z nim świętowali Mikołajkowe spotkanie.Oto krótka foto relacja.


jery07 dnia grudzień 14 2019 11:38:33 · Drukuj
MIKOŁAJ ODWIEDZIŁ DZIECI W ZPEW CZ2

,,Na czubku choinki gwiazda złota
Niech zabłyśnie piękna, duża!
By Święty Mikołaj idąc
Zobaczył ją aż z podwórka

Zaświecimy lampek tuzin
Niech choinka pięknie świeci
Niech święty Mikołaj widzi
Że czekają grzeczne dzieci,,
.


jery07 dnia grudzień 14 2019 11:20:55 · Drukuj
WIZYTA MIKOŁAJA W ZPEW CZ1

A Mikołaj pędzi , a Mikołaj gna wszystkim dzieciom w ZPEW paczki słodkie dajery07 dnia grudzień 14 2019 10:57:04 · Drukuj
PRZEDSZKOLNE SPOTKANIE Z GÓRNIKIEM
W "Barbórkę" gościliśmy w naszym przedszkolu górnika pana Wacława Pejasa. Dzieci zdobyły wiadomości na temat ciężkiej i niebezpiecznej pracy górnika.Nasz gość pozwolił dzieciom przymierzyć górniczą czapkę, pokazał lampę jaką górnicy posługiwali się dawniej w kopalniach oraz poczęstował słodkimi "kopalniokami". Serdecznie dziękujemy panu Wacławowi w imieniu wszystkich dzieci przekazujemy staropolskie pozdrowienie górnicze "Szczęść Boże".jery07 dnia grudzień 14 2019 10:12:07 · Drukuj
SPOTKANIE EDUKACYJNE-ZJAWISKO CYBERPRZEMOCY
W dniach 26 listopada i 3 grudnia 2019 r. w Zespole Placówek Edukacyjno - Wychowawczych, gościliśmy funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku - Kamiennej. Aspirant pani Katarzyna Erbill oraz aspirant sztabowy pan Rafał Góźdź przeprowadzili wśród uczniów pogadanki na temat „Bezpieczeństwa na drodze” oraz „ Zjawiska cyber przemocy”. W pierwszej części omówiono zasady bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym, przypomniano również jak prawidłowo należy przechodzić przez jezdnię. Następnie nasi uczniowie otrzymali odblaskowe opaski, dzięki którym będą lepiej widoczni na drodze. Druga część spotkania dotyczyła coraz częściej powszechnego problemu przemocy stosowanej przy wykorzystaniu Internetu czy środków komunikacji elektronicznej tj. telefonów komórkowych, tabletów, komputerów. Przedstawiciele KPP uświadomili uczniom czym jest „cyber przemoc”, jakie zagrożenia wiążą się z użyciem internetu i w jaki sposób bezpiecznie z niego korzystać, w szczególności z portali społecznościowych. Nasi podopieczni dowiedzieli się również jak bronić się przed cyber przemocą oraz gdzie szukać pomocy.
Zespół Placówek Edukacyjno- Wychowawczych składa serdeczne podziękowania przedstawicielom KPP w Skarżysku- Kamiennej za przyjęcie naszego zaproszenia oraz wspieranie działalności profilaktyczno- wychowawczej Placówki.


jery07 dnia grudzień 14 2019 09:51:49 · Drukuj
11 LISTOPADA NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

jery07 dnia listopad 11 2019 09:33:35 · Drukuj
NARODOWE ŚWIETO NIEPODLEGŁŚCI W ZPEW
Dnia 8 listopada 2019 r.w Zespole Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Skarżysku-Kamiennej odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości.Występy uczniów naszej placówki były wędrówką po kartach historii Polski.Uroczystość uświetnili swoją obecnością ksiądz proboszcz parafii Św.Józefa Andrzej Niewczas w Skarżysku zachodnim ,Związek Strzelecki ,,Strzelec” JS 2104 im.Cichociemnych w Skarżysku-Kamiennej oraz żołnierze Świętokrzyskiej Brygady Obrony Terytorialnej.


jery07 dnia listopad 10 2019 09:59:58 · Drukuj
SPOTKANIE Z PAPUGĄ - WIOLINKIEM
Uczniowie klasy 2-3 Snl ostatni tydzień października rozpoczęli od spotkania z Wiolinkiem i p. Moniką.Chłopcy chętnie wzięli udział w zajęciach z elementem awiterapii, byli bardzo ciekawi co jada Wiolinek oraz jak spędza czas poza naszą szkołą. Wysłuchali też opowiadania o Anakondzie Adelajdzie, które przeczytała specjalnie dla nich p. Monika.Wiolinek poczuł się w naszej klasie tak swobodnie, że sprawdzał jak uczniowie radzą sobie z nauką, a nawet poczęstował się gruszką. Na koniec chłopcy zaprosili Wiolinka i Panią Monikę na kolejną wizytę.


jery07 dnia listopad 01 2019 18:28:03 · Drukuj
UCZNIOWIE ZPEW PORZĄDKOWALI NAGROBKI
29 października, mimo chłodu i niesprzyjającej pogody uczniowie naszej placówki wraz z opiekunami Samorządu Uczniowskiego, jak co roku, podjęli się zadania sprzątania opuszczonych i zaniedbanych grobów na cmentarzu w Skarżysku Zachodnim.Uczniowie bardzo zaangażowali się w wyszukiwanie opuszczonych grobów. Z zapałem wyrywali chwasty, grabili liście, wyrzucali wypalone znicze, zapalając na ich miejsca nowe.Miło było nam słyszeć komentarze osób odwiedzających groby swoich bliskich, którzy podkreślali, jak cenna jest to inicjatywa i dziękowali za pomoc.
Zmęczeni, ale z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku wróciliśmy do szkoły.


jery07 dnia listopad 01 2019 18:05:15 · Drukuj
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ ORAZ SLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH W ZPEW
Zawód nauczyciela – misja i powołanie. Dzień Nauczyciela w ZPE-W.
Dzień Nauczyciela jest świetną okazją, by podziękować pedagogom za ich trud wychowywania i kształcenia. Zawód nauczyciela łączy w sobie misję powołania oraz ogromny wysiłek. Nauczyciel także musi być przyjacielem i autorytetem. Czasami te dwie cechy niełatwo jest połączyć w jednej osobie, jednak w naszej szkole nauczyciele to potrafią. O tym, że uczniowie potrafią zaskakiwać przygotowując miłe niespodzianki, najlepiej wiedzą nauczyciele Zespołu Placówek Edukacyjno – Wychowawczych w Skarżysku – Kamiennej.
28 października 2019 roku w szkole obchodzono Dzień Edukacji Narodowej. Galowe stroje, symboliczne podziękowania zwiastowały atmosferę szkolnego święta. Wśród zaproszonych gości swoją obecnością zaszczyciła wszystkich członek Zarządu Powiatu pani Katarzyna Bilska. W części oficjalnej głos zabrał dyrektor placówki pan Marcin Kruk, który złożył serdeczne życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły, podziękował za trud włożony każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń. Tym samym życzył wszystkim dużo miłości, sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym, a przede wszystkim szacunku na co dzień. Słowa podziękowania wypowiedzieli również przedstawiciele Rady Rodziców, którzy na ręce dyrektora złożyli podziękowania oraz gratulacje za sukcesy, jakie osiąga realizując zamierzone cele oraz podziękowali za zaufanie, cierpliwość, serdeczność, a przede wszystkim za współdziałanie przy określaniu najważniejszych potrzeb Szkoły. Rada Uczniowska w imieniu całej społeczności szkolnej życzyła: entuzjazmu w przekazywaniu wiedzy, zrozumienia w oczach uczniów oraz satysfakcji w odkrywaniu nowych obszarów codziennej pracy nauczyciela. Z tych słów jasno wynika, iż uczniowie doskonale rozumieją, w czym tkwi istota nauczycielskiej profesji. W tym uroczystym dniu odbyło się także pasowanie na ucznia. Ta wieloletnia, polska tradycja jest chętnie kontynuowana w każdej szkole. Pasowanie na ucznia to uroczystość o znaczeniu bardziej symbolicznym niż formalnym, podczas której pierwszoklasiści składają ślubowanie i oficjalnie zostają włączeni do społeczności szkolnej. Po zakończeniu oficjalnej części uroczystości dzieci z oddziału przedszkolnego zaprezentowały piosenki i tańce. Przepiękną laurką na tę okoliczność była niewątpliwie część artystyczna w wykonaniu uczniów Branżowej Szkoły I Stopnia oraz działającego od tego roku Liceum Ogólnokształcącego.


jery07 dnia listopad 01 2019 17:55:28 · Drukuj
Strona 3 z 58 < 1 2 3 4 5 6 > >>
REKRUTACJA
/
RODO
/
PROJEKT 2019
Projekt.
Punkt konsultacyjny
Pogoda Skarżysko-Kam.
NS.
POWIĘKSZ
REKLAMA ZPEW
/
DOKUMENTY 2017
Podanie.
Przetłumacz stronę

PROJEKT 2018
Projekt.
Szkolne Koło PCK
/
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

jery07
07/06/2013 18:56
Informacje dotyczące aktualnych wydarzeń związanych z ZPEW proszę przesyłać na adres jery07@wp.pl

Copyright ZPEW 2012