STRONA ZESPOŁU PLACÓWEK EDUKACYJNO-WYCHOWAWCZYCH
Nawigacja
Strona Główna
Oferta placówki
Gdzie jesteśmy
Otoczenie i lokalizacja
Przedszkole Specjalne
Szkoła Podstawowa Specjalna
Gimnazjum
Liceum Ogólnokształcące
Szkoła Przysposabiająca do Pracy
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Pomoc psychologiczno-pedagogiczna
Oferta zajęć pozalekcyjnych
Oddział Przyszpitalny
Grupy Rewalidacyjno-Wychowawcze
Internat-grupy wychowawcze
SPORT
Sekcja Olimpiad Specjalnych ,,OLIMP"
Drużyna ZHP-,,Nieprzetartego Szlaku"
Biblioteka szkolna
Koła zainteresowań
Nauka języków obcych
GALERIA
Pobieranie
Kontakt
Szukaj
PRZETARGI
Ośrodek Egzaminacyjny
REGULAMIN REKRUTACJI
regulamin.
Stowarzyszenie- Jesteśmy
WF z Klasą
/
Prezentacja ZPEW
Prezentacja ZPEW.
Pracownia Ceramiki
/
Shuttle Time
Kalendarz roku szkolnego
Projekt UE
Projekty UE.
Fan Page ZPEW
/
PODANIE
Podanie.
ZHP Nieprzetarty Szlak
NS.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
DZIECI Z KUBUSIOWEGO PRZEDSZKOLA ODWIEDZIŁY SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ
Klasę II III SP odwiedzili bardzo mili goście-dzieci z Kubusiowego Przedszkola. Razem z nimi uczestniczyli w zajęciach plastycznych. Przedszkolakom bardzo podobało się w szkole.Już niedługo niektóre przedszkolaki zostaną uczniami.


jery07 dnia maj 19 2019 19:42:15 · Drukuj
NASI UCZNIOWIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE EKOLOGICZNYM EKO-PLANETA
Uczennice klasy III gimnazjum Angelika Gniwek i Amelia Zawadzka wzięły udział w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Eko-planeta”. Angelika Gniwek zdobyła wyróżnienie na szczeblu kraju. W tegorocznej edycji konkursu prac indywidualnych wzięło udział 1500 uczestników ze wszystkich typów szkół z całej Polski. Jest to więc duże osiągnięcie ! Studium Ochrony Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej.
Ideą Konkursu jest :
-upowszechnianie wiedzy o ochronie środowiska i zagrożeniach wynikających z rozwoju gospodarczego
-aktywizowanie miłośników ojczystej przyrody przez prezentowanie i honorowanie ich osiągnięć
-poszerzanie wśród młodzieży wiedzy o przyrodzie Polski.

Angelika i Amelia wykonały prace pt.” Piękno polskiej przyrody i jej ochrona”. Opiekunem konkursu była p. Izabela Ciepielak.
Oto fragmenty prac i dyplomy.


jery07 dnia maj 19 2019 19:17:25 · Drukuj
WYSTĘP MICHAŁA NA FESTIWALU PIOSENKI SKARŻYSKO-KAMIENNA 19
14 maja uczeń Michał Fraszczyk wystąpił na Festiwalu Piosenki-Skarżysko 2019. Michał wykonał przebojową piosenkę Seweryna Krajewskiego do tekstu Agnieszki Osieckiej pt, ,Uciekaj moje serce”.Wykonanie Michała było bardzo wyjątkowe , świetnie przyjęte przez publiczność oraz nagrodzone dużymi brawami. Do występu ucznia przygotował Pan Rafał Szymański. Gratulacje !!!

jery07 dnia maj 19 2019 18:47:42 · Drukuj
SUKCES UCZNIA KLASY III GIMNAZJUM-NORBERTA SORBIANA
Uczeń klasy III gimnazjum Norbert Sorbian, reprezentował naszą szkołę w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX pod patronatem naukowym Instytutu Filologii Angielskiej oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
Jest to konkurs przeznaczony dla wszystkich typów szkół publicznych oraz społecznych (łącznie ze szkołami językowymi). Konkurs jest podzielony na kategorie wiekowe. Norbert uczestniczył w kategorii Lions – przeznaczonej dla uczniów klas III gimnazjum oraz I liceum.
W trakcie konkursu, sprawdzana jest wiedza językowa, kulturoznawcza jak i znajomość lektury w języku angielskim. Do lektury są zadawane szczegółowe pytania.
Nasza szkoła reprezentowana przez Norberta, zajęła 2 w województwie świętokrzyskim (wyprzedziło nas nieznacznie VI Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Kielcach) oraz 70 miejsce w Polsce spośród wszystkich szkół biorących udział w konkursie!
Jest to duży sukces Norberta, za co należą mu się GRATULACJE!
Norberta do konkursu przygotowywał Ludomir Wątor.jery07 dnia maj 19 2019 18:34:07 · Drukuj
ŻYCZENIA WIELKANOCNE

jery07 dnia kwiecień 18 2019 19:47:08 · Drukuj
WIELKANOC W PRACACH UCZNIÓW KLAS MŁODSZYCH ZPEW
Święta Wielkanocne to wyjątkowy czas, w którym symboliczne obrzędy religijne, tradycja ludowa i świat przyrody splatają się w jedno.Uczniowie klas młodszych 1-3 w okresie przedświątecznym wykonywali ozdoby i stroiki wielkanocne życząc wszystkim Wesołych Świąt.jery07 dnia kwiecień 18 2019 19:35:19 · Drukuj
PROFILAKTYKA STOMATOLOGICZNA W KUBUSIOWYM PRZEDSZKOLU
Dnia 8 kwietnia dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w warsztatach stomatologicznych z zakresu profilaktyki próchnicy zębów, które przeprowadziły dyplomowane higienistki stomatologiczne z Lublina. Panie przybyły w towarzystwie dzielnego smoka Bartka, przy pomocy którego przełamały dziecięce lęki przed wizytą stomatologiczną. Rozmawiały również z przedszkolakami na temat zdrowego sposobu odżywiania się i jego wpływu na zdrowe zęby. Następnie każdy przedszkolak dostał model szczęki oraz różne szczoteczki i akcesoria dentystyczne, aby ćwiczyć szczotkowanie zębów oraz zakładanie i utwardzanie plomby. Po praktycznym treningu wszystkie przedszkolaki w nagrodę dostały dyplomy i magnesy, które będą im przypominały o systematycznym dbaniu o swoje ząbki. Udział naszych dzieci w tych warsztatach był możliwy dzięki życzliwemu sponsorowi – firmie MAT BUD ze Skarżyska – Kamiennej, za co serdecznie dziękujemy.
jery07 dnia kwiecień 14 2019 09:55:18 · Drukuj
WARSZTATY DLA UCZNIÓW KLAS MŁODSZYCH
Prawidłowa higiena jamy ustnej jest bardzo ważna już od najmłodszych lat życia .Dlatego dzieci z klas 1,2,3 Szkoły Podstawowej 08.04 wzięły udział w warsztatach pt. „Moja buzia”, na których zapoznały się z techniką prawidłowego mycia zębów, ich budową oraz potrzebą dbania o nie i ich leczenia .Przy użyciu odpowiednich akcesoriów Pani Monika Kania i Pani Barbara Bernatek sprawiły, że zwykłe szczotkowanie zębów zamieniło się w doskonałą formę zabawy. Dzięki temu wspólne mycie zębów będzie się kojarzyło dzieciom z przyjemnością i zabawą.


jery07 dnia kwiecień 14 2019 09:37:34 · Drukuj
O BEZPIECZEŃSTWIE NAD WODĄ-W GRUPACH WYCHOWAWCZYCH I BURSIE SZKOLNEJ
W Grupach Wychowawczych i Bursie Szkolnej Zespołu Placówek Edukacyjno - Wychowawczych odbyła się niezwykle ciekawa prelekcja przeprowadzona przez p. Huberta Szczechle Prezesa Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego na temat ,, Bezpieczeństwa nad wodą". Młodzież uzyskała wiedzę dotyczącą podstawowych zasad ratowania ludzi na akwanach otwartych. Jak zachować sie na kąpieliskach w sytuacjach zagrażających zdrowiu i życiu. Nie zabrakło ćwiczeń praktycznych z udzielania pierwszej pomocy.


jery07 dnia kwiecień 14 2019 09:19:34 · Drukuj
URODZINY W PRZEDSZKOLU
W Kubusiowym Przedszkolu swoje 5 – te urodziny obchodziła Kinga. Jak zawsze nie zabrakło wspaniałych zabaw, podczas których jubilatka mogła poczuć się wyjątkowo, a także pysznego poczęstunku. Atrakcją był piękny tort , który przygotowała mama Kingi. My również życzymy Kindze wszystkiego najlepszego!


jery07 dnia kwiecień 14 2019 09:02:32 · Drukuj
PRZEDSZKOLAKI Z ZPEW NA SPEKTAKLU TEATRALNYM
Dnia 2 kwietnia 2019r. dzieci z przedszkola oraz klas I-III naszej szkoły obejrzały barwny musical profilaktyczny pt. "Co w trawie piszczy..." w wykonaniu aktorów Teatru Forte z Wrocławia. Obecnie, w czasach zapotrzebowania na akceptację i tolerancję, twórczy musical ukazał życie drobnych stworzeń, zabawnych przez swój wygląd i dziwactwa, uświadamiając wszystkim, że „inność każdego z nas”, tak naprawdę wcale nie jest wadą. Fantastyczna przygoda mieszkańców łąki, a przy tym zaskakujące zwroty akcji połączone ze znakomitym humorem udowodniły, że chociaż wszyscy tak bardzo się od siebie różnią, to tylko wspólnymi siłami można pokonać trudności i dokonać czegoś naprawdę wielkiego. Przepiękne kolorowe kostiumy, dowcipne dialogi, poruszająca muzyka – to wszystko sprawiło, że dla uczniów była to niezapomniana przygoda. Dzieci po raz kolejny miały okazję obcować ze sztuką, rozwijać wrażliwość estetyczną i brać czynny udział w życiu kulturalnymjery07 dnia kwiecień 13 2019 18:00:36 · Drukuj
Strona 3 z 53 < 1 2 3 4 5 6 > >>
REKRUTACJA
/
RODO
/
PROJEKT 2019
Projekt.
Punkt konsultacyjny
Pogoda Skarżysko-Kam.
NS.
POWIĘKSZ
REKLAMA ZPEW
/
DOKUMENTY 2017
Podanie.
Przetłumacz stronę

PROJEKT 2018
Projekt.
Szkolne Koło PCK
/
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

jery07
07/06/2013 18:56
Informacje dotyczące aktualnych wydarzeń związanych z ZPEW proszę przesyłać na adres jery07@wp.pl

Copyright ZPEW 2012