STRONA ZESPOŁU PLACÓWEK EDUKACYJNO-WYCHOWAWCZYCH
Nawigacja
Strona Główna
Oferta placówki
Gdzie jesteśmy
Otoczenie i lokalizacja
Przedszkole Specjalne
Szkoła Podstawowa Specjalna
Gimnazjum
Liceum Ogólnokształcące
Szkoła Przysposabiająca do Pracy
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Pomoc psychologiczno-pedagogiczna
Oferta zajęć pozalekcyjnych
Oddział Przyszpitalny
Grupy Rewalidacyjno-Wychowawcze
Internat-grupy wychowawcze
SPORT
Sekcja Olimpiad Specjalnych ,,OLIMP"
Drużyna ZHP-,,Nieprzetartego Szlaku"
Biblioteka szkolna
Koła zainteresowań
Nauka języków obcych
GALERIA
Pobieranie
Kontakt
Szukaj
PRZETARGI
Ośrodek Egzaminacyjny
REGULAMIN REKRUTACJI
regulamin.
Stowarzyszenie- Jesteśmy
WF z Klasą
/
Prezentacja ZPEW
Prezentacja ZPEW.
Pracownia Ceramiki
/
Shuttle Time
Kalendarz roku szkolnego
Projekt UE
Projekty UE.
Fan Page ZPEW
/
PODANIE
Podanie.
ZHP Nieprzetarty Szlak
NS.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
MIKOŁAJ Z FUNDACJI ,,SZLACHETNE SERCE " W ZPEW.
Fundacja „Szlachetne Serce” obdarowała paczkami Mikołajkowymi dzieci z Kubusiowego Przedszkola. Wielkie podziękowania dla Fundacji „Szlachetne Serce”. Radość dzieci była ogromna.
jery07 dnia grudzień 13 2017 19:02:38 · Drukuj
PIERNIKOWE MIKOŁAJKI
Dzisiaj w naszym przedszkolu unosił się zapach korzennych przypraw. Dzień 6 grudnia dla przedszkolaków był bardzo pracowity, bowiem tego dnia piekły one pierniczki. Najpierw odpowiednio się przygotowały dbając o czyste rączki oraz zakładając fartuszki. Poznały też składniki i sposób wykonania ciasta, a także potrzebne przybory kuchenne. Gdy wszystko było gotowe przedszkolaki wspólnie z rodzicami zabrały się do pracy – wałkowały ciasto, wykrawały ciasteczka. Efektem naszej pracy były pierniczki , które upiekliśmy w piecyku oraz udekorowaliśmy lukrem i kolorowymi posypkami. Następnie odwiedził nas długo wyczekiwany gość . Przedszkolaków z Kubusiowego Przedszkola odwiedził św. Mikołaj, który wraz z panią Dyrektor przyniósł ogromny worek prezentów. Serdecznie dziękujemy Stowarzyszeniu "Jesteśmy" na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego nr 1 za paczki mikołajkowe.
Dzieci z ogromną radością przywitały wspaniałego gościa, który obdarzył wymarzonymi podarunkami obiecał że za rok na pewno przedszkolaków odwiedzi.


jery07 dnia grudzień 13 2017 18:50:29 · Drukuj
MIKOŁAJKOWE ,,METAMORFOZY".
To już druga edycja projektu Metamorfozy, która cieszyła się nie lada powodzeniem. 6 grudnia zostaliśmy zaproszeni do salonu fryzjerskiego Studio Fryzur Sabine na mikołajkowe metamorfozy. Młodzież miała okazję przyjrzeć się pracy fryzjera. O pasji swego zawodu opowiadała nam właścicielka salonu pani Renata Wójcik. Uczniowie zadawali mnóstwo ciekawych pytań dotyczących pracy fryzjera. Aby poczuć magię zbliżających się świąt wspólnie ubraliśmy choinkę oraz opowiadaliśmy o zwyczajach i tradycjach panujących w naszych rodzinnych domach. Wszyscy nie mogli się doczekać najważniejszego punktu wycieczki – metamorfoz – tematu przewodniego naszej wyprawy. Końcowy etap był zaskakujący – odmienione, uśmiechnięte i piękne twarze malowały się na uwiecznionych fotografiach. Pomimo szarugi na dworze, wszyscy zadowoleni wróciliśmy do szkoły. Serdecznie dziękujemy pani Renacie, Paulinie oraz Klaudii za cierpliwość i poświęcony nam czas… Mamy nadzieję na kolejną edycję programu i z niecierpliwością na nią czekamy.


jery07 dnia grudzień 13 2017 18:23:16 · Drukuj
MIKOŁAJE ODWIEDZILI PRZEDSZKOLAKÓW
Radni Adam Ciok i Marek Gąska dziś wystąpili w roli pomocników świętego Mikołaja i obdarowywali dzieci pluszakami w ZPEW.


jery07 dnia grudzień 13 2017 17:51:59 · Drukuj
WIZYTA MIKOŁAJA U DZIECI W KLASACH MŁODSZYCH
06.12 (środa) w klasach 1,2 Spu i 1,2 SP, odbyły się warsztaty-„MIKOŁAJKI” w ramach których zostało zorganizowane:
- spotkanie z Mikołajem,
- dekorowanie świątecznych pierników,
- rozdanie paczek.
Było wiele zabawy i radości z otrzymanych prezentów a spotkanie z Mikołajem (w którego wcieliła się Pani- Monika Stelmasiuk) przyniosło dzieciom wiele emocji i przeżyć .
Dzieci otrzymały również paczki przygotowane ze zbiórki podczas koncertu charytatywnego „Zostań Św. Mikołajem”
Warsztatowe spotkanie mikołajkowe zorganizowały Panie
Beata Gajewska i Monika Kania.


jery07 dnia grudzień 13 2017 17:29:14 · Drukuj
UBIERAMY CHOINKĘ
Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Szykują się do nich także urocze przedszkolaki . W Kubusiowym Przedszkolu wiele się dzieje. Dzisiaj dzieci ubrały choinkę. Oczywiście sprawiło im to mnóstwo frajdy. Na tych gałęziach, do których sięgnęły zawisły kolorowe światełka, gwiazdki i bombki. Nie zabrakło też łańcucha. A w przedszkolu od razu zrobiło się świątecznie i bajkowo.
jery07 dnia grudzień 13 2017 16:58:11 · Drukuj
MIKOŁAJE ZE SZKOLNEGO KOŁA CARITAS
Mikołajem może być każdy, kto chce się dzielić dobrocią. Każdy prezent daje mnóstwo radości, ale ten dany od serca jest wyjątkowy. W dniu 05.12.2017 wolontariusze Szkolnego Koła Caritas przy ZPEW w Skarżysku- Kam. wraz z opiekunkami wcielili się w rolę Świętego Mikołaja I obdarowali przedszkolaków pięknymi prezentami. Serdecznie dziękujemy.jery07 dnia grudzień 13 2017 16:24:50 · Drukuj
ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI
W dniach 1 – 2 grudnia 2017r. odbyła się zbiórka żywności pod patronatem Polskiej Federacji Banków Żywności.
Stowarzyszenie „Jesteśmy” na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego nr 1, wychowankowie Zespołu Placówek Edukacyjno–Wychowawczych, harcerze, wolontariusze Zespołu Szkół Ekonomicznych i Zespołu Szkół Transportowo–Mechatronicznych ze Skarżyska–Kam. pozyskiwali produkty żywnościowe w trzech discount Biedronka na terenie naszego miasta. Zebrane tą drogą produkty przyczynią się do zorganizowania potrzebnej pomocy materialnej dla naszych najuboższych dzieci i ich rodzin.
Serdeczne podziękowania za duże zaangażowanie i pomoc składamy koordynatorom wolontariuszy, wszystkim wolontariuszom i ludziom dobrej woli.
DZIĘKUJEMY
jery07 dnia grudzień 03 2017 12:21:34 · Drukuj
WYCIECZKA DO KRAKOWA

jery07 dnia grudzień 03 2017 12:15:15 · Drukuj
URODZINY W PRZEDSZKOLU
Każde dziecko marzy o tym, aby dzień ich urodzin był jak najpiękniejszy. Dzieci świętują swoje urodziny w domu z rodziną, ale wiele radości sprawia im to kiedy mogą bawić się wspólnie ze swoimi koleżankami i kolegami z przedszkola.Dziś swoje urodziny obchodzili Maja i Tomek. Jak zawsze nie zabrakło wspaniałych zabaw, podczas których jubilaci mogli poczuć się wyjątkowo, a także pysznego poczęstunku oraz słodkiego tortu. Cała grupa zaśpiewała im „sto lat”, a następnie każdy po kolei składał szczere życzenia. Później nadszedł czas na zabawę. My również życzymy Mai i Tomkowi wszystkiego najlepszego!


jery07 dnia grudzień 02 2017 12:02:47 · Drukuj
ANDRZEJKI W GRUPACH WYCHOWAWCZYCH I BURSIE SZKOLNEJ
Dnia 28.11.2017r.w Grupach Wychowawczych i Bursie Szkolnej odbyły się andrzejki. Zgodnie z tradycją, jest to czas wróżb i przepowiedni. Dawno temu do wróżb andrzejkowych przywiązywano wielką wagę, miały one magiczną moc .Dlatego program, który został opracowany przez opiekunów i wychowanków zachował tradycyjne stare wróżby. Podczas zabawy andrzejkowej na scenie oprócz prowadzącego , pojawiły się piękne wróżki. Każda z dziewcząt tego dnia miała specjalną moc w przepowiadaniu przyszłości.
Wychowankowie brali udział w zabawach „ Kolorowe klucze”,' Taniec w kapeluszu czarownicy”, „ Magiczne liczby”. Ogromne emocje wzbudził „ Taniec z balonami”. Uczestnicy otrzymali balony i tańczyli w rytm muzyki. Zwyciężyła ta para , która najdłużej utrzymała balon.
Do wróżby została zaproszona Pani kierownik Aneta Łoboda i wychowawcy , którym wróżka przepowiedziała przyszłość na podstawie wylosowanych rekwizytów.
Wychowankowie mogli poznać swoją przyszłość na podstawie wróżby” Trzy kubki”, „ Magiczne liczby”, „ Gwiazdkowe przepowiednie” i „ Serduszko”.
Wychowankowie świetnie się bawili przy muzyce i słodyczach.
Program przygotowali wychowawcy: Maria Maknia, Agnieszka Sikorska i Rafała Szymański.jery07 dnia grudzień 02 2017 11:07:45 · Drukuj
Strona 2 z 40 < 1 2 3 4 5 > >>
REKRUTACJA
/
Punkt konsultacyjny
Pogoda Skarżysko-Kam.
NS.
REKLAMA ZPEW
/
Przetłumacz stronę

Szkolne Koło PCK
/
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

jery07
07/06/2013 18:56
Informacje dotyczące aktualnych wydarzeń związanych z ZPEW proszę przesyłać na adres jery07@wp.pl

Copyright ZPEW 2012