STRONA ZESPOŁU PLACÓWEK EDUKACYJNO-WYCHOWAWCZYCH
Nawigacja
Strona Główna
Oferta placówki
Gdzie jesteśmy
Otoczenie i lokalizacja
Przedszkole Specjalne
Szkoła Podstawowa Specjalna
Gimnazjum
Liceum Ogólnokształcące
Szkoła Przysposabiająca do Pracy
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Pomoc psychologiczno-pedagogiczna
Oferta zajęć pozalekcyjnych
Oddział Przyszpitalny
Grupy Rewalidacyjno-Wychowawcze
Internat-grupy wychowawcze
SPORT
Sekcja Olimpiad Specjalnych ,,OLIMP"
Drużyna ZHP-,,Nieprzetartego Szlaku"
Biblioteka szkolna
Koła zainteresowań
Nauka języków obcych
GALERIA
Pobieranie
Kontakt
Szukaj
PRZETARGI
Ośrodek Egzaminacyjny
REGULAMIN REKRUTACJI
regulamin.
Stowarzyszenie- Jesteśmy
WF z Klasą
/
Prezentacja ZPEW
Prezentacja ZPEW.
Pracownia Ceramiki
/
Shuttle Time
Kalendarz roku szkolnego
Projekt UE
Projekty UE.
Fan Page ZPEW
/
PODANIE
Podanie.
ZHP Nieprzetarty Szlak
NS.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
ZESPÓŁ PLACÓWEK EDUKACYJNO-WYCHOWAWCZYCH W SKARŻYSKU-KAMIENNEJ

jery07 dnia grudzień 18 2016 11:24:47 · Drukuj
ZAPRASZAMY !

jery07 dnia marzec 26 2017 17:04:26 · Drukuj
POWITANIE WIOSNY W ZPEW
Uczniowie Zespołu Placówek Edukacyjno -Wychowawczych uroczyście powitali wiosnę prezentując bardzo ciekawy montaż słowno-muzyczny.Mogliśmy obserwować wspaniałe stroje występujących artystów,pożegnać Marzannę symbolizującą odchodzącą zimę oraz wspólnie zaśpiewać piosenkę,,Wiosna tuż,tuż".Ciepłe promienie słońca zauważyliśmy zaraz po uroczystości-WITAJ WIOSNO !


jery07 dnia marzec 26 2017 16:49:52 · Drukuj
SUKCESY NASZYCH SPOTOWCÓW OLIMPAD SPECJALNYCH
Uczniowie naszej szkoły pomyślnie zakończyli swój udział w Światowych Zimowych Igrzyskach Olimpiad Specjalnych w Austrii.Magda Łapka zdobyła w piątek swój drugi medal na igrzyskach w Austrii. Do srebra dorzuciła brąz na dystansie 333 metrów w łyżwiarstwie szybkim.Również Tomek zajął 4,5,6 miejsce w biegu na rakietach, ogromne gratulacje!Jesteśmy z Was bardzo dumni.
Światowe Zimowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych właśnie dobiegają końca.


jery07 dnia marzec 26 2017 16:33:46 · Drukuj
REPREZENTACJA OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA NA ŚWIATOWE ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIAD SPECJALNYCH AUSTRIA 2017.
Świętokrzyskie w składzie Reprezentacji Olimpiad Specjalnych Polska na Światowe Zimowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych Austria 2017.


jery07 dnia marzec 12 2017 22:26:29 · Drukuj
PRZEKAŻ 1% PODATKU

jery07 dnia marzec 10 2017 21:16:55 · Drukuj
AKTYWNE SPOTKANIE Z RODZICAMI DZIECI MŁODSZYCH
W dniu 09.03.2017 w ZPEW obchodzono święto Dnia Kobiet. W uroczystości uczestniczyły mamy i dzieci z klas: 1-3 pani Barbary Bernatek, 1-3. pani Beaty Gajewskiej,przedszkole pani Agnieszki Dąbrowy oraz GRW. Pan dyrektor Marcin Kruk uroczyście przywitał i złożył życzenia zaproszonym kobietom następnie obdarował je kwiatami. Mamy i dzieci miały okazję uczestniczyć w zabawie ruchowej prowadzonej przez panią M.Kanię. Pani B.Gajewska przygotowała dla dzieci atrakcje w postaci zabaw plastycznych. Następnie odbył się poczęstunek dla dzieci i zaproszonych gości.


jery07 dnia marzec 10 2017 21:11:05 · Drukuj
WYCIECZKA DO MC'DONALDS Z OKAZJI DNIA KOBIET
W dniu 9.03.2017r. uczniowie klas 1 i 2 szkoły przysposabiającej do pracy oraz 1 zasadniczej szkoły zawodowej wraz z wychowawcami wybrali się do Restauracji Mc Donald's aby świętować Dzień Kobiet. Podczas tego typu wycieczek uczniowie kształtują swoje umiejętności społeczne, uczą się reguł i zasad obowiązujących w miejscach publicznych. Rozmów i radości nie było końca. Pobyt w restauracji umilił nam pyszny poczęstunek.
jery07 dnia marzec 10 2017 20:57:30 · Drukuj
ZPEW NA GIEŁDZIE SZKÓŁ W BLIŻYNIE
W dniu dzisiejszym przedstawiciele Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Skarżysku-Kamiennej promowali naszą placówkę na giełdzie szkół ponadgimnazjalnych w Gimnazjum w Bliżynie. Największym zainteresowaniem wśród lokalnej młodzieży cieszyła sie możliwość zakwaterowania w Bursie Szkolnej. Promocje uświetnił film reklamujący naszą szkołę.
Dziękujemy Dyrekcji Gimnazjum w Bliżynie za umożliwienie prezentacji oferty Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych.jery07 dnia marzec 10 2017 20:47:03 · Drukuj
DZIEŃ KOBIET W ZPEW
Kolejny Dzień Kobiet za nami! Jak co roku, uczniowie ZPEW przygotowali przedstawienie, którego motywem przewodnim była kobieta. Na początku młodzież wyjaśniła nam, co oznacza słowo „kobieta”, następnie aktorzy odegrali scenki przedstawiające Dzień Kobiet w różnych epokach i częściach świata opierając swe opowieści na „źródłach archiwalnych”. Widzieliśmy Adama i Ewę w Raju, pierwszych ludzi w erze kamiennej, zajrzeliśmy do starożytnego Rzymu, a następnie do średniowiecznego zamku. Zawitaliśmy także do indiańskiej wioski Apaczów. Ostatnia scena przedstawienia ukazała w jaki sposób młodzi ludzie obchodzą Święto Kobiet we współczesnych czasach, co zobrazowało jak zmieniała się rola kobiet na przestrzeni dziejów. Cała scenografia i rekwizyty w połączeniu z dowcipnymi tekstami, w oprawie polskiej muzyki rokowej wprawiło wszystkich we wspaniały, radosny, nastrój. I wreszcie nadszedł czas na życzenia…
Wszystkich zaskoczył Dyrektor ZPEW Pan Marcin Kruk, który wraz z męską częścią Grona Pedagogicznego, Panem Jerzym Dobajem i Panem Ludomirem Wątorem, rozdali tulipany kobietom i kobietkom uczestniczącym w spektaklu.
Pozytywna aura uroczystości zdominowała jej uczestników, czego dowodem były uśmiechy na twarzach osób opuszczających salę.jery07 dnia marzec 10 2017 20:37:11 · Drukuj
NASI WYCHOWANKOWIE NA MECZU SEPERLIGI PIŁKI RĘCZNEJ
W dn. 07.03.2017r. Wychowankowie Grup Wychowawczych i Bursy Szkolnej w ZPEW wraz z opiekunami (Ewelina Stylska-Kruk.Łukasz Kądziela,Adam Wikło) wybrali się na mecz Superligi piłkarzy ręcznych.W Hali Legionów KS Vive Tauron Kielce podejmował jak się później okazało Górnika Zabrze.Podopieczni naszej placówki byli świadkami bardzo emocjonującego spotkania, w którym wynik rozstrzygnął się w ostatnich minutach meczu.Ostatecznie kielecka drużyna wygrała 33:29 (19:16),a wychowankowie mogli podziwiać na żywo takich piłkarzy ręcznych jak: Lijewki,Szmal,Bielecki,Paczkowski,Kus,Walczak (byli i obecni reprezentanci Polski),Strlek(Chorwacja),Djukić (Serbia).Cała grupa zachowywała się kulturalnie i wspólnie z pozostałymi kibicami gorąco dopingowała sportowcom śpiewając piosenkę ,,...do boju Iskierko".Bardzo impulsywnie reagowali na każdą zdobytą bramkę,dokładne podania i parady bramkarzy.Ten wyjazd na długo pozostanie w pamięci naszych uczniów.Oprócz wrażeń sportowych pokazał ,jak młodzi ludzie mogą spędzać wolny czas.


jery07 dnia marzec 10 2017 20:29:32 · Drukuj
Strona 1 z 31 1 2 3 4 > >>
REKRUTACJA
/
Punkt konsultacyjny
Pogoda Skarżysko-Kam.
NS.
REKLAMA ZPEW
/
Przetłumacz stronę

Szkolne Koło PCK
/
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

jery07
07/06/2013 18:56
Informacje dotyczące aktualnych wydarzeń związanych z ZPEW proszę przesyłać na adres zpewskar@wp.pl

Copyright ZPEW 2012