STRONA ZESPO?U PLACÓWEK EDUKACYJNO-WYCHOWAWCZYCH
Nawigacja
Strona Główna
Oferta placówki
Gdzie jesteśmy
Otoczenie i lokalizacja
Przedszkole Specjalne
Szkoła Podstawowa Specjalna
Gimnazjum
Liceum Ogólnokształcące
Szkoła Przysposabiająca do Pracy
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Pomoc psychologiczno-pedagogiczna
Oferta zajęć pozalekcyjnych
Oddział Przyszpitalny
Grupy Rewalidacyjno-Wychowawcze
Internat-grupy wychowawcze
SPORT
Sekcja Olimpiad Specjalnych ,,OLIMP"
Drużyna ZHP-,,Nieprzetartego Szlaku"
Biblioteka szkolna
Koła zainteresowań
Nauka języków obcych
GALERIA
Pobieranie
Kontakt
Szukaj
PRZETARGI
Ośrodek Egzaminacyjny
BIP
bip.
WF z Klasą
/
Szkolne Koło PCK
/
Prezentacja ZPEW
Prezentacja ZPEW.
Pracownia Ceramiki
/
Shuttle Time
Kalendarz roku szkolnego
Przetłumacz stronę

Projekt UE
Projekty UE.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

jery07
07/06/2013 18:56
Informacje dotyczące aktualnych wydarzeń związanych z ZPEW proszę przesyłać na adres zpewskar@wp.pl

Fan Page ZPEW
/
PODANIE
Podanie.
ZHP Nieprzetarty Szlak
NS.
Dni Otwarte
/
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
ZABAWA KARNAWAŁOWA
W dniu 4 lutego 2016r w Zespole Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Skarżysku Kam. Uczniowski Samorząd Szkolny zorganizował zabawę karnawałową. Huczną zabawę rozpoczął korowód przebierańców. Królewny, czarodzieje, wróżki dumnie prezentowały swoje stroje.”Ducha karnawału” przywołał występ zespołu tanecznego „Pozytywka”. Dziewczynki zaprezentowały inscenizację taneczną do piosenek: Mały Książe, Makarena i Waka Waka. Dzieci bawiły się doskonale, tańce i konkursy nadały temu dniu wyjątkową atmosferę. Poczęstunek, pączki i łakocie,sprawił iż ten dzień nie tylko był radosny ale i słodki.Opiekunami Samorządu Uczniowskiego byli nauczyciele :Monika Kania i Ludomir Wątor


jery07 dnia luty 06 2016 13:48:59 · Drukuj
,,PIERNIKOWE"WARSZTATY W ZPEW
Podczas świątecznych warsztatów kulinarnych przedszkolaki oraz dzieci z klas młodszych poznały nowe zapachy, spróbowały pysznych smaków. Małe rączki mieszały, ugniatały, wałkowały, a paluszki wykrawały piękne kształty. Dzieci fantazyjnie przyozdobiły wypieki.


jery07 dnia grudzień 27 2015 19:53:23 · Drukuj
ŻYCZENIA

Zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia.Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych napełni Wasze serca spokojem i radością.jery07 dnia grudzień 22 2015 20:32:36 · Drukuj
KOLĘDNICY W ZPEW
W dniu 17 grudnia 2015 roku do Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Skarżysku-Kamiennej zawitali kolędnicy, którzy wprowadzili nas w magiczną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Przechadzając się po całej szkole zapraszali do wspólnego śpiewania przepięknych polskich kolęd. Kolędnicy o poranku odwiedzili również Grupy wychowawcze, stołówkę szkolną i Warsztaty Szkolne przy ZPEW śpiewając i składając Bożonarodzeniowe oraz Noworoczne życzenia. Aby tradycji stało się zadość, kolędnicy zostali obdarowani słodkościami.


jery07 dnia grudzień 17 2015 18:56:54 · Drukuj
MIKOŁAJ ODWIEDZIŁ PRZEDSZKOLE
Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień. Dzieci czekały z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków. Święty Mikołaj nie zawiódł dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Prezenty były wspaniałe a zdjęcia zrobione z Mikołajem, będą wspaniała pamiątką tego spotkania.


jery07 dnia grudzień 14 2015 20:01:18 · Drukuj
WIZYTA MIKOŁAJA
W poniedziałek 7 grudnia w Zespole Placówek Edukacyjno - Wychowawczych w Skarżysku – Kam. odbyło się spotkanie z okazji Mikołajek. W godzinach przedpołudniowych Święty Mikołaj odwiedził dzieci w szkole obdarowując ich słodkimi upominkami. W godzinach popołudniowych dotarł do grup wychowawczych i bursy szkolnej w Zespole Placówek Edukacyjno - Wychowawczych. W oczekiwaniu na Świętego Mikołaja dzieci uczestniczyły w konkursach plastycznych i ruchowych. Po wspólnej zabawie zostały rozdane paczki mikołajkowe ze słodkościami. Radości było wiele. Wszystkie dzieci dziękowały Mikołajowi za miłą niespodziankę i obiecały, że przez cały rok będą grzeczne. Szkoda, że następne Mikołajki dopiero za rok.
Zakup paczek mikołajkowych dla podopiecznych ZPEW był możliwy dzięki hojności ludzi dobrego serca, którzy uczestniczyli w koncercie charytatywnym „Zostań Świętym Mikołajem” zorganizowanym przez Stowarzyszenie na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego nr 1 „Jesteśmy” ze Skarżyska –Kamiennej działającego przy Zespole Placówek Edukacyjno– Wychowawczych w Skarżysku – Kam. koncert uświetnili swoimi występami: Studium Instrumentów Etnicznych, Old Marinners, The Big Bang Band oraz właścicielom Klubu Muzycznego Semafor.
W imprezę mikołajkową włączyli się również darczyńcy: Katarzyna Świderska Prezes Spółki ENERGO-GAZ w Końskich oraz Jerzy Wiśniewski Prezes Przedsiębiorstwa Remzap, Jarosław Sołtys Prezes Spółki ,,Wiskol” Sitkówka-Nowiny.


jery07 dnia grudzień 14 2015 19:54:05 · Drukuj
ANDRZEJKI W GRUPACH WYCHOWAWCZYCH
W poniedziałek 30.11.2015r. w grupach wychowawczych zorganizowano ,jak co roku zabawę Andrzejkową pt. "Wieczór wróżb i magii". Internat odwiedziły prawdziwe czarownice które wróżyły z kości, serc z imionami i wielu innych, przygotowanych wcześniej, przedmiotów. Do zabawy dołączyli również wychowankowie Bursy Szkolnej którzy pomagali w prowadzeniu zabawy. Wszyscy wspólnie, w przystrojonej na tę okoliczność świetlicy, poznawali swoją przyszłość i bawili się wesoło przy muzyce.


jery07 dnia grudzień 01 2015 23:38:55 · Drukuj
ZABAWA ANDRZEJKOWA
W czwartek 26 listopada 2015 roku w Naszej Szkole odbyła się ZABAWA ANDRZEJKOWA. Uczniowie uczestniczyli w dyskotece, podczas której przeprowadzane były różne konkursy. Kto chciał poznać swoją przyszłość mógł udać się do Pokoju Wróżb, gdzie odbywało się lanie wosku. Można było również poznać swój zawód czy imię chłopaka lub dziewczyny, z którymi związane będzie życie w przyszłości. Dobrą zabawę dodatkowo osłodziły rozdawane przez nauczycieli słodycze.Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami serdecznie dziękuje Radzie Rodziców, pani wicedyrektor Martynie Maćkowiak oraz wszystkim nauczycielom, którzy przyczynili się do zorganizowania ZABAWY ANDRZEJKOWEJ

jery07 dnia grudzień 01 2015 20:27:29 0 Komentarzy · 57 Czytań · Drukuj
KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ
W dniu 26 listopada braliśmy udział w Przeglądzie Pieśni Patriotycznej w Skarżysku-Kamiennej. Zespół Placówek Edukacyjno -Wychowawczych reprezentowała uczennica –Żaneta Siemiączko . Celem konkursu było popularyzowanie zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych, tradycji śpiewania pieśni patriotycznych. Zainteresowanie dziedzictwem kulturowym, pieśnią, tradycją i obyczajami, uświadomienie i rozumienie roli wartości narodowo-patriotycznych w życiu człowieka, włączenie wartości narodowo-patriotycznych do własnej hierarchii, czy podnoszenie poziomu artystycznego prezentacji.Obszerna fotorelacja na stronie.
http://skarzysko.info/art/2390/Kolejna-edycja-Miejskiego-Przegladu-Piesni-Patriotycznej-za-nami.html


jery07 dnia grudzień 01 2015 20:01:18 0 Komentarzy · 51 Czytań · Drukuj
ZPEW W FILHARMONII
25 listopada uczestniczyliśmy w wycieczce edukacyjnej do Filharmonii Świętokrzyskiej im. O. Kolberga oraz Muzeum Historii Kielc. W godzinach porannych wyruszyliśmy z Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w kierunku Kielc. Wycieczka była częścią projektu pt.,,RAZEM WKRACZAMY W PRZESTRZEŃ KULTURY”.Podczas pobytu w filharmonii zwiedzaliśmy wspaniały, nowoczesny budynek,braliśmy udział w kameralnej lekcji muzyki połączonej z koncertem oraz uczestniczyliśmy w próbie orkiestry symfonicznej.Kolejnym etapem naszej wyprawy było zwiedzanie MUZEUM HISTORII KIELC gdzie dowiedzieliśmy się między innymi, jak powstała stolica naszego województwa, oglądaliśmy również wiele wspaniałych eksponatów .Zmęczeni ale uśmiechnięci wróciliśmy do Skarżyska-Kamiennej. Serdecznie dziękujemy organizatorom wycieczki.

jery07 dnia grudzień 01 2015 19:40:19 0 Komentarzy · 50 Czytań · Drukuj
WYCIECZKA NA LOTNISKO W RADOMIU
W dniu 19.11.2015 r. uczniowie Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych wybrali się na wycieczkę do Radomia, gdzie zwiedzali Port Lotniczy. Naszą grupę oprowadzali bardzo mili przewodnicy , którzy opowiedzieli nam o historii powstania lotniska oraz specyfice pracy obsługi lotniska. Oczywiście przeszliśmy prawdziwą odprawę lotniczą, a następnie zapoznaliśmy się pracą lotniskowej służby ratowniczo-gaśniczej. Mimo iż nie mogliśmy obejrzeć wylotów samolotów z lotniska, wróciliśmy pełni wrażeń. Na koniec zwiedzania otrzymaliśmy drobne upominki. Bardzo dziękujemy obsłudze lotniska za miłe przyjęcie. Opiekunami wycieczki byli: Anna Klimczak-Ciura i Ludomir Wątor.

jery07 dnia grudzień 01 2015 19:35:08 0 Komentarzy · 69 Czytań · Drukuj
Strona 1 z 19 1 2 3 4 > >>
REKRUTACJA
/
Pogoda Skarżysko-Kam.
NS.
REKLAMA ZPEW
/
Copyright ZPEW 2012