STRONA ZESPOŁU PLACÓWEK EDUKACYJNO-WYCHOWAWCZYCH
Nawigacja
Strona Główna
Oferta placówki
Gdzie jesteśmy
Otoczenie i lokalizacja
Przedszkole Specjalne
Szkoła Podstawowa Specjalna
Gimnazjum
Liceum Ogólnokształcące
Szkoła Przysposabiająca do Pracy
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Pomoc psychologiczno-pedagogiczna
Oferta zajęć pozalekcyjnych
Oddział Przyszpitalny
Grupy Rewalidacyjno-Wychowawcze
Internat-grupy wychowawcze
SPORT
Sekcja Olimpiad Specjalnych ,,OLIMP"
Drużyna ZHP-,,Nieprzetartego Szlaku"
Biblioteka szkolna
Koła zainteresowań
Nauka języków obcych
GALERIA
Pobieranie
Kontakt
Szukaj
PRZETARGI
Ośrodek Egzaminacyjny
REGULAMIN REKRUTACJI
regulamin.
Stowarzyszenie- Jesteśmy
WF z Klasą
/
Prezentacja ZPEW
Prezentacja ZPEW.
Pracownia Ceramiki
/
Shuttle Time
Kalendarz roku szkolnego
Projekt UE
Projekty UE.
Fan Page ZPEW
/
PODANIE
Podanie.
ZHP Nieprzetarty Szlak
NS.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
ZESPÓŁ PLACÓWEK EDUKACYJNO-WYCHOWAWCZYCH W SKARŻYSKU-KAMIENNEJ

jery07 dnia grudzień 18 2016 11:24:47 · Drukuj
XI OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ TRENINGOWY PROGRAMU MATP
Niezwykli zawodnicy - uczestnicy Programu Treningu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych mieli swoje wielkie święto - w dniach 15-17 września odbył się - XI Ogólnopolski Dzień Treningowy Programu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych Sieradz 2017.
Gospodarzem imprezy był Oddział Regionalny Olimpiady Specjalne – Łódzkie.
3 naszych uczniów Bartosz Kita, Mateusz Mączyński i Mateusz Seweryn - zawodnicy Klubu Olimpiad Specjalnych OLIMP reprezentowało Oddział Regionalny Świętokrzyskie. Uczniom, każdemu z osobna towarzyszyły mamy – P. Justyna Kita, P. Mariola Mączyńska i p. Iwona Seweryn oraz kierownik ekipy świętokrzyskiego i trener Olimpiad Specjalnych Bogumiła Wzorek.
Dzień Treningowy rozpoczęła uroczysta Ceremonia Otwarcia. Było dostojnie - prezentacja poszczególnych oddziałów, przemowy oficjeli, podniesienie flagi Olimpiad Specjalnych przy dźwiękach hymnu, przysięga zawodników. Występy wokalne, wspólna zabawa, zarówno na scenie, jak i na widowni. Drugi dzień zawodów to sportowe emocje - udział zawodników w poszczególnych konkurencjach. Publiczność mogła obserwować prezentacje w 30 zadaniach ruchowych, nawiązujących do dyscyplin sportowych, indywidualnie dostosowywanych do aktualnych możliwości zawodników Podczas zawodów każdy uczestnik miał możliwość zaprezentować się w 3 konkurencjach 30 z proponowanych przez program MATP. Konkurecje i grupy startowe były tak przygotowane, by każdy zawodnik mógł zaprezentować się indywidualnie zebranej licznie publiczności. Cała uwaga skierowana była na niego, miał możliwość pozuć się niezwykle wyjątkowo. Każdorazowo poszczególne konkurencje były nagradzane osobnym małym medalikiem:)
Imprezie towarzyszyło szereg atrakcji. W czasie zawodów w wolnej chwili można było skorzystać z zabaw w Wiosce Olimpiad Specjalnych.
Drugi dzień zawodów zwieńczył wesoły pikinik integracyjny. Było urodzinowo - tort, życzenia, gratulacje z okazji 20-lecia powstania Grup Rewalidacyjno Wychowawczych.
Drugi dzień zawodów zwieńczył wesoły piknik integracyjny. Było urodzinowo - tort, życzenia, gratulacje z okazji 20-lecia powstania Grup Rewalidacyjno Wychowawczych.złote medal to nie tylko nagroda za wykonane ćwiczenia, to medal za zdany egzamin.


jery07 dnia wrzesień 24 2017 15:15:16 · Drukuj
XI INTEGRACYJNY RAJD ROWEROWY
XI Integracyjny Rajd Rowerowy w ZPEW
19 września odbył się XI Integracyjny Rajd Rowerowy. Głównym założeniem organizatorów imprezy było promowanie zdrowego stylu życia, a także integracja uczestników tego przedsięwzięcia.
Zaproszonych gości na wstępie powitał dyrektor Zespołu Placówek Edukacyjno – Wychowawczych pan Marcin Kruk.
Wśród zaproszonych gości i jednocześnie uczestników rajdu była prezes Fundacji Eco Textil Pani Monika Lipnicka.
Po oficjalnym otwarciu rowerzyści wyruszyli w trasę do Suchedniowa. Na miejscu czekał na nich poczęstunek. Po krótkim odpoczynku uczestnicy rajdu wyruszyli do Skarżyska. W Zespole Placówek Edukacyjno – Wychowawczych na wszystkich czekał ciepły posiłek oraz nagrody.
W rajdzie udział wzięli podopieczni z następujących ośrodków z terenu Skarżyska: Dzienny Środowiskowy Dom Samopomocy, Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy, Warsztaty Terapii Zajęciowej ul. Równoległa oraz gospodarze - Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych. Piękna pogoda dopisała. Rowerzyści zadowoleni, z uśmiechami na twarzy zakończyli rajd pełen atrakcji i wrażeń.
Celem imprezy było propagowanie zdrowego stylu życia oraz poznawanie, odkrywanie na nowo otaczającej przyrody.
Organizatorzy dziękują sponsorom nagród, którzy wsparli ich przedsięwzięcie. Szczególne podziękowania należą się Fundacji Eco Textil działającej przy firmie Wtórpol – prezes fundacji Monice Lipnickiej


jery07 dnia wrzesień 24 2017 14:48:21 · Drukuj
WOJEWÓDZKIE BIEGI PRZEŁAJOWE W TOKARNI
W dniu 11 września br. na terenie Parku Etnograficznego w Tokarni, po raz kolejny Zrzeszenie Sportu i Rekreacji „ Start” Kielce zorganizowało Wojewódzkie Biegi Przełajowe, w których wzięła udział 7- osobowa reprezentacja naszej szkoły.
Zawody, do których zgłosiło się około 140 zawodników z 18 placówek, zostały przeprowadzone na dystansie 400 m i 800 m z podziałem na kategorię kobiecą i męską, w grupach wiekowych oraz z podziałem ze względu na rodzaj niepełnosprawności.
Nasi reprezentanci w pięknym stylu pokonali swój dystans biegowy i wywalczyli:
Patryk Borowiec - I miejsce , Złoty medal
Stanisław Domański - I miejsce , Złoty medal
Tomasz Faliński - II miejsce, Srebrny medal
Kacper Styczeń - III miejsce , Brązowy medal
Jakub Szymański - IV miejsce punktowane,
Paweł Kucy - IV miejsce punktowane,
Justyna Tyszer - IV miejsce punktowane.
Po zmaganiach zawodnicy posilili się smacznym gorącym posiłkiem. Zawodnikom dopisywały humory i piękna, słoneczna pogoda.


jery07 dnia wrzesień 24 2017 14:31:48 · Drukuj
SPRZĄTANIE ŚWIATA W ZPEW
Jak co roku uczniowie Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Skarżysku- Kamiennej pod kierunkiem Samorządu Uczniowskiego włączyli się w akcję „ Sprzątania Świata”. Dzieci zaopatrzone w jednorazowe rękawice oraz plastikowe worki sprzątały teren wokół szkoły. Celem akcji było budowanie świadomości ekologicznej oraz kształtowanie umiejętności wspólnego dbania o czystość otaczającego nas środowiska. Wszyscy uczniowie bardzo chętnie uczestniczyli w tegorocznej akcji.


jery07 dnia wrzesień 24 2017 14:12:42 Czytaj więcej · 0 Czytań · Drukuj
MISTRZOSTWA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
Barycz 2017 - Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w Biegach Przełajowych, gratulacje dla Bartka , Mateusza, Stasia i Tomka

jery07 dnia wrzesień 21 2017 19:29:14 · Drukuj
INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2017/2018
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego to dzień, który zapada w pamięci każdego ucznia na bardzo długo. 4 września w Zespole Placówek Edukacyjno – Wychowawczych odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018. Dyrektor placówki pan Marcin Kruk serdecznie powitał uczniów, rodziców i nauczycieli, życząc wszystkim sukcesów w nowym roku szkolnym. 1 września to ważna data w historii naszego kraju. Minutą ciszy uczczono 78 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Rok szkolny 2017/2018 oficjalnie został rozpoczęty - w związku z tym życzymy naszym uczniom odkrywania nowych pasji i pielęgnowania tych już odkrytych.

jery07 dnia wrzesień 14 2017 20:56:24 · Drukuj
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO-KOMUNIKAT

jery07 dnia sierpień 25 2017 19:32:54 · Drukuj
DO 31 LIPCA GŁOSUJEMY NA PODWÓRKO NIVEA
Dziękujemy serdecznie wszystkim głosującym na Podwórko Nivea przy Zespole Placówek Edukacyjno – Wychowawczych w Skarżysku – Kamiennej. Dzięki Waszej mobilizacji, zaangażowaniu i systematyczności pokazaliście, że jeśli się chce, to można …. Nie sposób wspomnieć o wszystkich działaniach, bo każdy wspierał akcję w inny sposób. Z radością patrzyliśmy, jak nasi mieszkańcy niemal codziennie przypominali przyjaciołom, że głosujemy każdego dnia. Za to bezinteresowne promowanie akcji, nieustanne zachęcanie i mobilizowanie znajomych, podgrzewanie pozytywnej atmosfery wokół podwórka Nivea, pragniemy wszystkim serdecznie podziękować. To jednak nic straconego, za rok kolejny konkurs, w którym nasza Placówka weźmie udział. A wszystko to dla naszych wspaniałych dzieci. Liczymy na Państwa pomoc i zaangażowanie. Marzenia się spełniają i mamy nadzieję, że spełnią się już za rok. Jeszcze raz dziękujemy za niesłabnącą motywację, ogromne zaangażowanie naszych lokalnych społeczności.


jery07 dnia czerwiec 25 2017 19:10:38 · Drukuj
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017
Dnia 23 czerwca w Zespole Placówek Edukacyjno – Wychowawczych w Skarżysku – Kamiennej odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017.
Dyrektor Placówki Pan Marcin Kruk powitał wszystkich zebranych i podsumował rok szkolny. Podziękował Rodzicom, Nauczycielom oraz Pracownikom Placówki za zaangażowanie w życie szkoły oraz proces dydaktyczno – wychowawczy. Najważniejsi tego wyjątkowego dnia byli jednak uczniowie i absolwenci. Dyrektor podziękował im szczególnie i wręczył nagrody najbardziej zasłużonym za wysokie wyniki w nauce oraz reprezentowanie szkoły w różnego rodzaju przedsięwzięciach.
Gronu pedagogicznemu i wszystkim Uczniom, życzył, aby czas wakacji był czasem dobrego odpoczynku, aby wakacje - ten długo oczekiwany czas, dały wszystkim dużo radości, by bezpieczne z nich powrócić już we wrześniu.


jery07 dnia czerwiec 25 2017 16:14:30 · Drukuj
AKADEMIA Z OKAZJI DNIA MAMY I TATY
9 czerwca w Zespole Placówek Edukacyjno - Wychowawczych odbyła się akademia z okazji Dnia Mamy i Taty. Uczniowie przygotowali dla swoich rodziców program artystyczny. Były wiersze, piosenki i życzenia płynące prosto z serca. Dyrektor placówki pan Marcin Kruk także złożył życzenia wszystkim rodzicom, którzy jak trafnie powiedział są ,,sercem tej szkoły”. Zgromadzeni rodzice gorąco oklaskiwali występy swoich dzieci. Swoje zdolności artystyczne zaprezentowali także rodzice uczniów z Teatru Rodzica CARPE DIEM. Zgromadzeni mieli okazję poznać autorkę wystawionej sztuki panią Wiolettę Piasecką – autorkę książek dla dzieci i młodzieży, która na specjalne zaproszenie odwiedziła naszą placówkę. Wśród gości byli także reprezentacji zaprzyjaźnionych placówek z Gdańska oraz Brześcia, którym serdecznie dziękujemy za przybycie. Na zakończenie odbyło się spotkanie rodziców przy słodkim poczęstunku oraz spotkanie z panią Wiolettą Piasecką.

jery07 dnia czerwiec 10 2017 14:59:15 · Drukuj
Strona 1 z 36 1 2 3 4 > >>
REKRUTACJA
/
Punkt konsultacyjny
Pogoda Skarżysko-Kam.
NS.
REKLAMA ZPEW
/
Przetłumacz stronę

Szkolne Koło PCK
/
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

jery07
07/06/2013 18:56
Informacje dotyczące aktualnych wydarzeń związanych z ZPEW proszę przesyłać na adres zpewskar@wp.pl

Copyright ZPEW 2012