STRONA ZESPOŁU PLACÓWEK EDUKACYJNO-WYCHOWAWCZYCH
Nawigacja
Strona Główna
Oferta placówki
Gdzie jesteśmy
Otoczenie i lokalizacja
Przedszkole Specjalne
Szkoła Podstawowa Specjalna
Gimnazjum
Liceum Ogólnokształcące
Szkoła Przysposabiająca do Pracy
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Pomoc psychologiczno-pedagogiczna
Oferta zajęć pozalekcyjnych
Oddział Przyszpitalny
Grupy Rewalidacyjno-Wychowawcze
Internat-grupy wychowawcze
SPORT
Sekcja Olimpiad Specjalnych ,,OLIMP"
Drużyna ZHP-,,Nieprzetartego Szlaku"
Biblioteka szkolna
Koła zainteresowań
Nauka języków obcych
GALERIA
Pobieranie
Kontakt
Szukaj
PRZETARGI
Ośrodek Egzaminacyjny
REGULAMIN REKRUTACJI
regulamin.
Stowarzyszenie- Jesteśmy
WF z Klasą
/
Prezentacja ZPEW
Prezentacja ZPEW.
Pracownia Ceramiki
/
Shuttle Time
Kalendarz roku szkolnego
Projekt UE
Projekty UE.
Fan Page ZPEW
/
PODANIE
Podanie.
ZHP Nieprzetarty Szlak
NS.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
ZESPÓŁ PLACÓWEK EDUKACYJNO-WYCHOWAWCZYCH W SKARŻYSKU-KAMIENNEJ

jery07 dnia grudzień 18 2016 11:24:47 · Drukuj
DO 31 LIPCA GŁOSUJEMY NA PODWÓRKO NIVEA

jery07 dnia czerwiec 25 2017 19:10:38 · Drukuj
GŁOSUJEMY!
/

jery07 dnia czerwiec 25 2017 16:21:00 · Drukuj
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017
Dnia 23 czerwca w Zespole Placówek Edukacyjno – Wychowawczych w Skarżysku – Kamiennej odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017.
Dyrektor Placówki Pan Marcin Kruk powitał wszystkich zebranych i podsumował rok szkolny. Podziękował Rodzicom, Nauczycielom oraz Pracownikom Placówki za zaangażowanie w życie szkoły oraz proces dydaktyczno – wychowawczy. Najważniejsi tego wyjątkowego dnia byli jednak uczniowie i absolwenci. Dyrektor podziękował im szczególnie i wręczył nagrody najbardziej zasłużonym za wysokie wyniki w nauce oraz reprezentowanie szkoły w różnego rodzaju przedsięwzięciach.
Gronu pedagogicznemu i wszystkim Uczniom, życzył, aby czas wakacji był czasem dobrego odpoczynku, aby wakacje - ten długo oczekiwany czas, dały wszystkim dużo radości, by bezpieczne z nich powrócić już we wrześniu.


jery07 dnia czerwiec 25 2017 16:14:30 · Drukuj
GŁOSUJ NA PODWÓRKO NIVEA DLA DZIECI Z ZPEW
/

jery07 dnia czerwiec 10 2017 21:33:12 · Drukuj
AKADEMIA Z OKAZJI DNIA MAMY I TATY
9 czerwca w Zespole Placówek Edukacyjno - Wychowawczych odbyła się akademia z okazji Dnia Mamy i Taty. Uczniowie przygotowali dla swoich rodziców program artystyczny. Były wiersze, piosenki i życzenia płynące prosto z serca. Dyrektor placówki pan Marcin Kruk także złożył życzenia wszystkim rodzicom, którzy jak trafnie powiedział są ,,sercem tej szkoły”. Zgromadzeni rodzice gorąco oklaskiwali występy swoich dzieci. Swoje zdolności artystyczne zaprezentowali także rodzice uczniów z Teatru Rodzica CARPE DIEM. Zgromadzeni mieli okazję poznać autorkę wystawionej sztuki panią Wiolettę Piasecką – autorkę książek dla dzieci i młodzieży, która na specjalne zaproszenie odwiedziła naszą placówkę. Wśród gości byli także reprezentacji zaprzyjaźnionych placówek z Gdańska oraz Brześcia, którym serdecznie dziękujemy za przybycie. Na zakończenie odbyło się spotkanie rodziców przy słodkim poczęstunku oraz spotkanie z panią Wiolettą Piasecką.

jery07 dnia czerwiec 10 2017 14:59:15 · Drukuj
DZIECI Z ZPEW W TEATRZE
Dnia 07 czerwca grupa dzieci z Kubusiowego Przedszkola wybrała się do Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach na przedstawienie teatralne p.t.„O wilku i czerwonym kapturku”, autorstwa Marty Guśniowskiej. To mądra, zabawna i pełna ciepła bajka. Cieszy i dorosłego i najmłodszego. Autorka lubi przetwarzać powszechnie znane, baśniowe wątki. Tak jest i tym razem, w bajce
„O Wilku i Czerwonym Kapturku”. Kapturek nie jest grzeczną, dobrze ułożoną dziewczynką. Ma humory, wcale nie lubi chodzić do Babci! Wilk to uzależniony od Mamy życiowy nieudacznik, wywołuje w lesie tylko śmiech. Najważniejsze jednak jest to, że bohaterowie Guśniowskiej (i pozytywni, i negatywni), mimo swych wad, w gruncie rzeczy mają dobre serca i potrafią cieszyć się życiem. To pogodne, rozśpiewane, żywiołowe i pełne uroku przedstawienie bardzo podobało się dzieciom. Nasze przedszkolaki z zainteresowaniem obejrzały spektakl w teatrze.
Dla niektórych przedszkolaków było to pierwsze spotkanie ze sztuką i sceną. Spektakl zrobił na dzieciach ogromne wrażenie, a na ich twarzach można było zobaczyć nie tylko uśmiech i radość, ale także wielkie emocje i zaciekawienie tym jak skończy się bajka. Spontaniczne oklaski dzieci po zakończonej sztuce utwierdziły nas w przekonaniu, że przedstawienie podobało się przedszkolakom. Każdy wyjazd do teatru daje dzieciom wiele radości i już dziś czekają one na kolejny wyjazd !!!
jery07 dnia czerwiec 10 2017 11:59:43 · Drukuj
WYCIECZKA DO WĄCHOCKA
Opactwo Cystersów w Wąchocku, założone w roku 1179, jest wspaniałym pomnikiem kultury, historii i zabytkiem klasy europejskiej. Zabudowania Opactwa są jednym z najpiękniejszych dzieł architektury romańskiej w Polsce.
We wtorek 06.06.2017r., uczniowie ZPEW w Skarżysku-Kam. wybrali się na wycieczkę do Wąchocka. Byli to uczniowie z różnych klas i grup GRW z rodzicami, nauczycielami i wychowawcami. Cała grupa uczestników liczyła 73 osoby.
Na wstępie naszego pobytu w klasztorze zostaliśmy bardzo serdecznie przyjęci przez Ojca Opata Eugeniusza Augustyna i zaproszeni do nabożeństwa eucharystycznego w przepięknym kościele NMP i św. Floriana.
Drugim punktem programu było zwiedzanie kompleksu klasztornego pod przewodnictwem Ojca Opata. Zwiedziliśmy krużganki, refektarz, kapitularz i wirydarz.
Kolejnym punktem programu było wspólne grillowanie w ogrodach klasztornych. Uczestnicy spotkania poczuli się jak w swoim domowym ogrodzie. Ogród pełen zieleni, rozświetlony czerwcowym słońcem był bardzo dobrym miejscem na relaks, w oczekiwaniu na kiełbaskę z klasztornego grilla.
Grillowanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem. Wszystkim dopisywał humor i pogoda ducha.
Spotkanie spełniło zamierzone cele i pozostawiło miłe wspomnienia. Organizatorami tego spotkania byli nauczyciele ZPEW: Marek Załęski i Ludomir Wątor.


jery07 dnia czerwiec 10 2017 11:45:24 · Drukuj
KLASY ZAWODOWE W KINIE
7 czerwca uczniowie klasy I,II i III Zasadniczej Szkoły Zawodowej z Zespołu Placówek Edukacyjno – Wychowawczych wybrali się na projekcję filmu ,,Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara” do kina Helios w Kielcach. Celem wycieczki było kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez aktywny odbiór sztuki filmowej, nawyków kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych oraz integracja uczniów i wzmocnienie więzi koleżeńskiej. Od premiery czwartej części Piratów z Karaibów minęło 6 lat. Niezwykle długo musieliśmy czekać na powrót Kapitana Jacka Sparrowa. Dzięki poruszeniu kluczowych dla serii wątków i wprowadzeniu ciekawych, nowych postaci ta część ,,Piratów z Karaibów” zasługuje na pozytywną opinię. Film bardzo spodobał się naszym wychowanką. Po zakończonym seansie udaliśmy się do restauracji Mc Donald′s. Przez całą drogę powrotną trwały rozmowy na temat obejrzanego filmu. Wszyscy pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły.


jery07 dnia czerwiec 10 2017 11:04:31 · Drukuj
,,MAM TALENT"- W GRUPACH WYCHOWAWCZYCH I BURSIE SZKOLNEJ
Dnia 06 czerwca na terenie Grup Wychowawczych i Bursy Szkolnej odbył się konkursu „Mam Talent”, podczas którego uczniowie mogli zaprezentować swoje umiejętności i pasje.
Ponadto wychowankowie przygotowali część artystyczną z okazji ,, Dnia Mamy i Taty”, podczas której zaproszeni rodzice i opiekunowie nie kryli wzruszenia i dumy ze swoich pociech.
Poziom artystyczny występów uczestników ,,Mam Talent” był bardzo wysoki , jury miało twardy orzech do zgryzienia aby wyłonić zwycięzcę konkursu. Po burzliwych obradach przyznano wszystkim pierwsze miejsca . Uczestnicy otrzymali w nagrodę m.in.: zegarki, torby, plecaki, kubki oraz koce, które zostały ufundowane przez ,,SKOK Stefczyka” oddział Skarżysko Kamienna.
Ponadto każdy uczestnik konkursu otrzymał pamiątkowy dyplom za udział w konkursie.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.
Po zakończeniu oficjalnej części wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.


jery07 dnia czerwiec 10 2017 10:49:29 · Drukuj
WIZYTA UCZNIÓW ZPEW NA ,,FARMIE ILUZJI".
W dniu 25.05.17 uczniowie klas: 1pp, 2cpp,3bgu oraz 5 i 6 sp wraz z opiekunami: p. Joanną Skorupą, p. Katarzyną Wnuk oraz mamą jednego z uczniów p. Joanną Żak udali się na „Farmę Iluzji” w Trojanowie (gmina Garwolin). Jest to nowy park edukacji i rozrywki z wieloma atrakcjami na świeżym powietrzu. Nasi uczniowie podczas wizyty w parku przeżyli przygodę na granicy magii i rzeczywistości doznając niesamowitych iluzji, które na długo pozostaną w ich pamięci. Wejście do Tunelu Zapomnienia, Labiryntu Luster, Pałacu Cieni, Zakręconej Chatki czy Rezerwatu Dzikich Smoków to tylko niektóre z atrakcji. Uczniowie odwiedzili także Mini Zoo z prawdziwymi zwierzętami hodowlanymi, relaksowali się na Plaży Piratów i kręcili na karuzeli. Po obiedzie były lody i gofry oraz wizyta w sklepie z pamiątkami. Następnie uczestnicy wycieczki pełni niesamowitych wrażeń bezpiecznie wrócili do rzeczywistości…


jery07 dnia czerwiec 10 2017 10:02:05 · Drukuj
Strona 1 z 35 1 2 3 4 > >>
REKRUTACJA
/
Punkt konsultacyjny
Pogoda Skarżysko-Kam.
NS.
REKLAMA ZPEW
/
Przetłumacz stronę

Szkolne Koło PCK
/
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

jery07
07/06/2013 18:56
Informacje dotyczące aktualnych wydarzeń związanych z ZPEW proszę przesyłać na adres zpewskar@wp.pl

Copyright ZPEW 2012