STRONA ZESPOŁU PLACÓWEK EDUKACYJNO-WYCHOWAWCZYCH
Nawigacja
Strona Główna
Oferta placówki
Gdzie jesteśmy
Otoczenie i lokalizacja
Przedszkole Specjalne
Szkoła Podstawowa Specjalna
Gimnazjum
Liceum Ogólnokształcące
Szkoła Przysposabiająca do Pracy
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Pomoc psychologiczno-pedagogiczna
Oferta zajęć pozalekcyjnych
Oddział Przyszpitalny
Grupy Rewalidacyjno-Wychowawcze
Internat-grupy wychowawcze
SPORT
Sekcja Olimpiad Specjalnych ,,OLIMP"
Drużyna ZHP-,,Nieprzetartego Szlaku"
Biblioteka szkolna
Koła zainteresowań
Nauka języków obcych
GALERIA
Pobieranie
Kontakt
Szukaj
PRZETARGI
Ośrodek Egzaminacyjny
REGULAMIN REKRUTACJI
regulamin.
Stowarzyszenie- Jesteśmy
WF z Klasą
/
Prezentacja ZPEW
Prezentacja ZPEW.
Pracownia Ceramiki
/
Shuttle Time
Kalendarz roku szkolnego
Projekt UE
Projekty UE.
Fan Page ZPEW
/
PODANIE
Podanie.
ZHP Nieprzetarty Szlak
NS.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
ZESPÓŁ PLACÓWEK EDUKACYJNO-WYCHOWAWCZYCH W SKARŻYSKU-KAMIENNEJ

jery07 dnia grudzień 18 2016 11:24:47 · Drukuj
UCZNIOWIE ZPEW NA TURNUSIE W ZAKOPANEM CZ.3
Kolejna wycieczka organizowana przez Ośrodek MARIA dostarczyła nam również wielu wrażeń. Dolina Strążyska to nie lada wyzwanie, ale za to efekt końcowy wynagrodził nam ten trud – cudowny widok na Giewont i Wodospad MAŁA SIKLAWA. Nie bylibyśmy sobą, gdyby po obiedzie nie podjąć kolejnego wyzwania. Dotarliśmy na KALATÓWKI, gdzie naszym oczom ukazał się KASPROWY WIERCH w całej okazałości. Dzisiejszy dzień potraktowaliśmy jako trening przed jutrzejszą przygodą. A jaką? O tym wkrótce


jery07 dnia wrzesień 21 2018 21:26:30 · Drukuj
INTEGRACYJNY RAJD ROWEROWY ZPEW
Już po raz 12. Zespół Placówek Edukacyjno - Wychowawczych był organizatorem Integracyjnego Rajdu Rowerowego. Lubiana w środowisku impreza skupiła w tym roku aż 50 uczestników.
O 9 rano wszyscy przybyli pod budynek ZPEW skąd po krótkim powitaniu przez dyrektora Marcina Kruka ruszyliśmy na trasę. Droga naszego rajdu prowadziła przez Rejów do Hali Sportowo -Rehabilitacyjnej w Suchedniowie, gdzie na uczestników czekal słodki poczęstunek sponsorowany przez cukiernię Lazur. Po chwili odpoczynku wyruszylismy w drogę powrotną. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwała policja, która pilotowała przejazd ulicami. Zakończenie odbyło się na terenie placówki z udziałem Starosty Pana Jerzego Żmijewskiego i V-ce Starosty Pana Artura Berusa. Uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki ufundowane przez fundację Eco Textil.
Imprezę w tym roku uświetniła nie tylko duza ilosc uczestników, ale również piękna pogoda. Wszyscy zadowoleni z uśmiechami na ustach planowali już kolejny rajd.


jery07 dnia wrzesień 21 2018 20:57:16 · Drukuj
KOLEJNY DZIEŃ UCZESTNIKÓW TURNUSU W ZAKOPANEM
Dzisiejszy dzień był pełen wrażeń. Postanowiliśmy odwiedzić miejsce ważne dla skoczków – Wielką Krokiew. Wjazd na sam szczyt wyciągiem krzesełkowym był dla nas nie lada wyzwaniem. Byliśmy również świadkami treningu skoczków z Kadry Narodowej „B”. A po południu mały relaksie i spacer pod szczyt Nosala. Mamy ciekawe zdjęcia, a jakie zobaczcie samijery07 dnia wrzesień 21 2018 20:08:16 · Drukuj
UDZIAŁ UCZNIÓW ZPEW W ,,RAJDZIE NA RATY"
18 września siedmioosobowa grupa uczniów naszej placówki, korzystając z zaproszenia organizatora głównego ZSiR „Start” Kielce, wzięła udział w VI etapie X Rajdu na Raty.
Celem Rajdu jest integracja środowiska osób z niepełnosprawnością z osobami zdrowymi oraz poznawanie zabytków i historii naszego Regionu.
Tym razem zwiedziliśmy Kurozwęki, posiadłość rodu hrabiego Popiela, którego obecnym właścicielem, jest jego potomek – Jan Marcin Popiel. To tutaj znajduje się pierwsza w Polsce hodowla bizona amerykańskiego.
W czasie pobytu dopisała nam piękna, ciepła i słoneczna pogoda. Zwiedziliśmy pałac, lochy, mini zoo oraz uczestniczyliśmy w Safari bizon. Podziwialiśmy również pałacowy ogród, w którym naszą szczególną uwagę przyciągnęło wspaniałe, rozłożyste drzewo – Platan klonolistny.
Zwyczajowo rajd zakończył się posiłkiem. Smaczny i obfity obiad zjedliśmy w jednej, z pałacowych sal.

jery07 dnia wrzesień 21 2018 19:35:46 · Drukuj
TURNUS ZAKOPANE 2018
Długie przygotowania za nami i wreszcie upragniony wyjazd do Zakopanego. Turnus usprawniająco – rekreacyjny rozpoczęliśmy tradycyjnie od Krupówek. Podczas powrotu do pensjonatu pogoda sprawiła nam psikusa – spotkała nas burza i ulewny deszcz. Drugiego dnia znowu padało. Postanowiliśmy złożyć wizytę w Aquaparku. A jakie atrakcje nas tam spotkały zobaczycie sami. Wieczorem spotkała nas kolejna niespodzianka. Właścicielka pensjonatu Pani Maria zorganizowała dla wszystkich uczestników turnusu wieczorek zapoznawczy z DJ –em. Nasze „dzieciaki” miały okazję poznać nowych kolegów oraz koleżanki. Niedzielę, tradycyjnie oczywiście, spędziliśmy w sanktuarium na Krzeptówkach. Odwiedziliśmy również miejsce spoczynku zasłużonych górali z Podhala – Cmętarz na Pęksowym Brzyzku. Piąty dzień spędziliśmy na Słowacji podziwiając piękno tatrzańskiej przyrody w Dolinie Białej Wody.
Odezwiemy się wkrótce.

jery07 dnia wrzesień 20 2018 20:46:16 · Drukuj
WYCIECZKA KUBUSIOWEGO PRZEDSZKOLA
11.09.2018 roku dzieci z Kubusiowego Przedszkola wyjechały na pierwszą w tym roku szkolnym wycieczkę do Kompleksu Świętokrzyska Polana (Chrusty). Wycieczka została zorganizowana w ramach projektu unijnego,,Wsparcie dla osób zagrożonych wykluczeniem społecznym z terenu powiatu skarżyskiego". Celem naszej wycieczki była Oceanika - zespół wielkoformatowych akwariów. Pani przewodnik opowiedziała o wszystkich gatunkach znajdujących się na ekspozycji. Przedszkolaki podziwiały setki gatunków wodnych zwierząt z mórz, oceanów, rzek i jezior z różnych zakątków świata. Kolejnym punktem wyprawy były warsztaty plastyczne. Dzieci kolorowały farbami i brokatem rybki wykonane z masy solnej.Do przygotowanych słoiczków wkładały rybki, kolorowe listki, roślinki tworząc mini akwarium, które zabrały ze sobą, jako pamiątkę z wycieczki. Po smacznym obiedzie, nieco senni, ale jakże szczęśliwi wróciliśmy do przedszkola.Serdecznie dziękujemy za zorganizowanie tak miłej eskapady i za wspólnie spędzony czas.


jery07 dnia wrzesień 14 2018 15:50:06 · Drukuj
SUKCESY UCZNIÓW ZPEW NA WOJEWÓDZKICH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
Blisko 160 osób z 17 placówek wystartowało w Wojewódzkich Biegach Przełajowych, które rozegrano w poniedziałek 10 września w Muzeum Wsi Kieleckiej w Tokarni. Wśród uczestników zawodów zorganizowanych przez Zrzeszenie Sportu i Rekreacji „ Start” Kielce było 9 naszych kolegów.
Zawody, zostały przeprowadzone na dystansie 400 m i 800 m z podziałem na kategorię kobiecą i męską, w grupach wiekowych oraz z podziałem ze względu na rodzaj niepełnosprawności.
Nasi reprezentanci pokonali swój dystans biegowy we wspaniałym stylu i zdobyli:
Patryk Borowiec - I miejsce , Złoty medal
Bartosz Mielnicki - I miejsce, Złoty medal
Jakub Hajdenrach - I miejsce, Złoty medal
Kamil Boruń - I miejsce, Złoty medal
Stanisław Domański - II miejsce , Srebrny medal
Tomasz Faliński - II miejsce, Srebrny
Hubert Wojciechowski - III miejsce, Brązowy medal
Bartosz Krogulec - III miejsce , Brązowy medal
Marceli Zięba - III miejsce, Brązowy medal
Sportowym zmaganiom dopisywała piękna ,słoneczna pogoda. Na koniec sportowej imprezy zawodnicy zjedli smacznym gorący posiłek.
Gratulacje i życzenia dalszych sukcesów dla naszych reprezentantów !


jery07 dnia wrzesień 14 2018 15:33:48 · Drukuj
INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 W ZPEW
3 września 2018 roku w Zespole Placówek Edukacyjno - Wychowawczych zainaugurowano rok szkolny 2018/2019. O godzinie 10:00 na placu przed budynkiem szkoły rozpoczął się uroczysty Apel, na którym zgromadzili się licznie uczniowi, grono pedagogiczne, dyrekcja szkoły, rodzice, dziadkowie i prawni opiekunowie dzieci. Na wstępie głos zabrał dyrektor placówki pan Marcin Kruk, który powitał wszystkich zebranych. Podkreślił, że rozpoczęcie roku szkolnego w Polsce jest tożsame z rocznicą wybuchu II wojny światowej. Następnie minutą cichy uczcił pamięć ofiar i bohaterów, którzy walczyli o nasz kraj. Wspomniał także, iż placówka wzbogaciła się o nowy plac zabaw i boisko w pełni dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, dwa podjazdy oraz bezpieczną nawierzchnię. Rok ten, jak dodał, będzie czasem ciężkiej pracy, ale idąc w tym samym kierunku i patrząc w tą samą stronę można osiągnąć sukces dla naszych dzieci i placówki. Na koniec życzył uczniom wielu sukcesów oraz satysfakcji ze zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. Po oficjalnym otwarciu nowego roku szkolnego uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal lekcyjnych.


jery07 dnia wrzesień 03 2018 16:25:39 · Drukuj
INFORMACJA

jery07 dnia sierpień 20 2018 15:06:30 · Drukuj
UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
W Zespole Placówek Edukacyjno – Wychowawczych w Skarżysku – Kamiennej odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018.
Dyrektor Placówki Pan Marcin Kruk powitał wszystkich zebranych i podsumował rok szkolny. Podziękował Rodzicom, Nauczycielom oraz Pracownikom Placówki za zaangażowanie w życie szkoły oraz proces dydaktyczno – wychowawczy. Najważniejsi tego wyjątkowego dnia byli jednak uczniowie i absolwenci. Dyrektor podziękował im szczególnie i wręczył nagrody najbardziej zasłużonym za wysokie wyniki w nauce oraz reprezentowanie szkoły w różnego rodzaju przedsięwzięciach.Gronu pedagogicznemu i wszystkim Uczniom, życzył, aby czas wakacji był czasem dobrego odpoczynku, aby wakacje - ten długo oczekiwany czas, dały wszystkim dużo radości, by bezpieczne z nich powrócić już we wrześniu.jery07 dnia czerwiec 26 2018 21:00:05 · Drukuj
Strona 1 z 46 1 2 3 4 > >>
REKRUTACJA
/
RODO
/
Punkt konsultacyjny
Pogoda Skarżysko-Kam.
NS.
POWIĘKSZ
REKLAMA ZPEW
/
DOKUMENTY 2017
Podanie.
Przetłumacz stronę

Szkolne Koło PCK
/
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

jery07
07/06/2013 18:56
Informacje dotyczące aktualnych wydarzeń związanych z ZPEW proszę przesyłać na adres jery07@wp.pl

Copyright ZPEW 2012